Klima Seçimine Dikkat Edin

Havaların ısınmaya başlamasıyla klimalara olan talep artıyor. Klima seçerken sağlıktan sarf ettiği enerjiye kadar pek çok konuya dikkat etmek gerekiyor.

Klima Seçimi

Klima Seçimi

Klima seçerken danışmanlık hizmeti almakta fayda vardır. Çünkü ihityacınız olandan daha fazla özelliklere sahip klimayı almanız hem elektrik faturalarınızın fazla olmasını hem de klimaya verdiğiniz fiyatın yüksek olmasına neden olur.

Klimalar havayı istediğiniz gibi yapsa da sağlığınızı tehdit edebilir. Özellikle plazalarda filtrelerin olmaması çalışanların sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle klima filtrelerinin düzenli olarak değişmesi gerekiyor. Alerjik astımı olanlar bu konuda daha da hassas davranmalıdır. Alerjik astımı olanlara yönelik klima yapan firmalara dnaışmaları gerekmektedir.

Kurulum yapan şirketin tecrübeli tecrübeli olması ve binalarla ilgili yönetmeliklere  uyması gerekiyor. Örneğin Şişli Belediyesi dışarıya klima takılmasına izin vermemektedir. Klima seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Taşınabilir klimalar bu yüzden büyük öenm taşıyor. İhtiyacınız olan bölgeye klimanın taşınması evin içindeki işlerinizi de kolayklaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir