Miele Çamaşır Makinesi

Miele çamaşır makinesi ve çamaşır bakımını birleştirerek yeni ürünler sunmaya devam ediyor.

Miele Çamaşır Makinesi

Miele Çamaşır Makinesi

Yeni nesil Çamaşır Bakım serisinin otomatik çamaşır yıkama makineleri ve çamaşır kurutma makineleri ile yeni bir Miele çamaşır bakım dönemi başlıyor. W 1000, W 3000, W 4000 serisi otomatik çamaşır makineleri ve T 7000, T 8000 veya T 9000 serisi kurutma makineleri, çamaşır yıkamaya farklı bir gözle bakılacağının sinyallerini veriyor.

Kurutma makineleri; özellikle sıkışık kent yaşamında zamandan tasarruf sağlıyor ve hayatı kolaylaştırıyor. Son yıllarda sıkça tercih edilen kurutma makinelerinin zaman ayarlı olmaları sayesinde başlama saati ayarlanabiliyor ve çamaşırlar istenilen saatte ütüye hazır hale geliyor. Miele’nin otomatik çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi üst üste veya yan yana monte edilebiliyor. Cihazlar; programlar, kullanım amacı ve çizim açısından birbirlerine uyumlu ve birbirlerini tamamlıyor.

Miele bugünün ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yaparken, çamaşırları tek makinede yıkamak ve kurutmak üzere tasarlanmış çamaşır makinesi W:T 2670 ile hem yerden tasarruf sağlıyor, hem de bu konuda yaşanan zorlukları ortadan kaldırıyor. Açık havada veya ev içerisinde çamaşırları kuruturken hava kirliliğine ve mevsime bağlı karşılaşılan alerjik reaksiyonlara da son vererek çamaşırların güvenli, hijyenik, çabuk ve istenilen biçimde kurutulmasını sağlıyor. Yaşanılan hayatta her türlü aktiviteden, çevrede yaşayan hayvanlardan kaynaklanan irritanlarla karşılaşma şansını minimuma indiren Miele kurutma makineleri, sağlıklı bir yaşamın ilk çözümlerinden biri olarak sunuluyor.

Modellerde; Miele’ye özel petek dokulu kazan kullanılıyor. Bu kazan sayesinde çamaşır yıkama ve kurutma işlemleri sırasında maksimum koruma sağlanıyor. Çamaşır yıkama ve kurutma makinelerinde bulunan özel programlar: Otomatik, Sentetik, Jeans, Gömlekler, Spor giysiler ve Outdoor olarak tanımlanmış. Bunun yanı sıra çamaşır yıkama makinesinde bulunan ek özel programlar da dikkat çekiyor. Bu programlar Empreyenleme, Koyu renk çamaşırlar, Yünlü, İpekli, Tül perdeler, Yastıklar, Ekspres ve Hijyen olarak karşımıza çıkıyor. Çamaşır kurutma makinesi için geliştirilen ek özel programlarda ise Empreyenleme, Yastıklar, Yünlü, İpekli, Düzletme, Narin Çamaşırlar, Pamuklu Hijyen, Havalandırma Hijyen gibi seçeneklere rastlanıyor. Markanın tüm modellerinde A sınıfı enerji tasarrufu sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir