Mp3 Player’lı Vestel Buzdolabı

Mp3 player’lı tek buzdolabı olan Vestel ”dost teknolojiler”kurgulu reklam filmlerine devam ediyor.Diğer reklamlarında dev robotlara dönüşen vestel ürünleri, şimdide iki çocuğun modern hayatın gerçeklerine akılcı çözümler ürettiği bir reklam filminde izleyicileriyle buluşuyor.

Mp3 Çalarlı Vestel Maestro

Mp3 Çalarlı Vestel Maestro

Geniş iç hacmi,parlak LED ışıkları ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Vestel’in A+ enerji sınıfı yeni buzdolabı Maestro,babalarına doğum günü süprizi yapmak isteyen iki çocuğa yardım ediyor.

Kutlama mesajını kaydeden ve hazırladıkları pastayı saklayan  gizli kahraman Maestro işten geç saatte dönen babaya hoş bir süpriz yapıyor.Duygusal karelerden oluşan bu yeni filmde Vestel’in hayatı kolaylaştırma misyonunu rahatlıkla görüyoruz.

Bu güzel reklam filminde Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin yaratıcı ekibi ve dünyaca tanınmış reklam prodüksiyon şirketlerinden Unexpected Productions ile Türkiye’den First Unit beraber çalıştı.

Vestel Maestro karakteri3 haftaya varan bir süreçte yüzlerce çizim alternatifi arasından seçildi.Robot’un tasarımı ve filmin composition işlemleri almanya’da dört haftalık sürede Unexpected ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Tüm bu uğraşıların sonunda harika bir reklam filmi ortaya çıktı.Teknoloji ve sıcaklığın birleştiği reklam filmlerinde insanüstü teknolojiye sahip fakat sadece bir makine değil insani duygularada sahip olan kahraman robotların maceraları yer alıyor.

Teknolojiden yararlanarak hayatı daha kolay hale getiren vestel,bakalım başka nasıl sürprizlerle sizleri bekliyor?…

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir