Profilo Beyaz Eşyada Prestij Serisi

Mutfaklarınızda pratik kullanımlı ve şık ürünler mi istiyosunuz? Aradığıız tam da profilo Prestij serisinde gizli. Prestij serisinin içerisinde bulunan fırın,buzola, başı makinesi veçamaşr makinesigibi beyaz eşyalar hem son model teknolojiyle üretilmiş, hem de çok rahat ve konforlu bir kullanıma sahip.

Beyaz ve gümüş tasrımlarıyla şıklık ve zerafetin kaynağı olan Prestij serisi, kullanımı, görünümüyle göz dolduruyor.

Bu seride soğutucular da var. dört farklı seçeneği olan Profilo soğutucular, akıllı teknoloji sayesinde yiyeceklerinizi uzun süre korumaya yardımcı olur. Antibakteriyel  özelliği sayesinde yiyecekler daha kalıcı şekilde korunur. Elektriklerin kesilmesi halinde 20 saat yiyecekler soğukluğundan ve korunmasından bir şey kaybetmez.

 

 

Profilo Prestij serisi fırınların özellikleri ise aynı oranda geliştirilmiş. Üst bölmesi elektrikli ocak olarak kullanılabiliyor ve atmış iki litrelik geniş hacmi sayesinde de kullanışlı bir ürün. Otomatik ateşleme, gaz emniyeti, iç aydınlatma ve tepsi saklama çekmecesi sayesinde hem kullanımı rahat, hem de güvenlidir.

Profilo Prestij serisinde bulaşık makineleri son derece kullanışlı. iç hacmi geniş olan bu ürün, 12 kişilik yemek takımını bile rahatlıkla alabilecek kapasitededir. Katlanabilir raflara sahiptir ve eksik tuz göstergesi, yıkama özelliklerini göstermesi sayesinde kolaylık sağlamaktadır.

Beyaz eşyada kesinlikle Profilo ürünlerini görmeden tercih yapmayın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir