Samsung Çamaşır Makinesi

Bilinen en sert maddelerden biri olan elmas, bir o kadar da değerli ve şık bir taş… Elmas samsung çamaşır makinesi de narin ve kadınsı çizgilerini mücevherin şıklığından, dayanıklılığını da elmasın sertliğinden alıyor.

Samsung Çamaşır Makinesi

Samsung Çamaşır Makinesi

Samsung Çamaşır makinesi, tasarıma önem veren ve yalnızca dayanıklılık değil, aynı zamanda değerli giysi ve çamaşırları için maksimum özen bekleyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış.

Elmas samsung çamaşır makinesi, narin çamaşır ve giysilere maksimum özen gösteriyor ve uzun süreli bir birliktelik vaad ediyor. Elmas tamburun benzersiz kabarık tasarımına bağlı olarak, su çıkış delikleri geleneksel makinelere göre yüzde 43 daha küçük ve daha derinde yer alıyor.

Bu da kumaşların sıkışmasını ve sonrasında yıpranmasını engelliyor. Modelin önden kapaklı elmas tamburu, her boyutta çamaşır ihtiyaçlarının karşılanması için ideal bir platform sunuyor.

Wolmark markasının önerdiği Yün Çamaşırlar seçeneği narin çamaşırlar için kullanılırken, Gümüş Yıkama- Silver Wash seçeneği de giysilerdeki her tür kir ve bakteriyi en etkin şekilde çıkarma görevini üstleniyor. Böylece, hem her yıkama sonunda çamaşırlar temiz ve hijyenik oluyor hem de silver nano sayesinde yüzde 92 enerji tasarrufu sağlanıyor.

Voltaj değişikliğine karşı mükemmel koruma

Elmas çamaşır makinesinin özel fonksiyonları arasında voltaj oynamalarına ve sızıntılara karşı mükemmel koruma yer alıyor. Bu fonksiyon sayesinde ürünün güvenliği ve dayanıklılığı artıyor.

Voltaj kontrolü makinenin yüzde ±25 oranında voltaj oynaması durumunda bile güvenli bir şekilde çalışmasına olanak sağlıyor. Çift kat seramik kaplamasına bağlı olarak, Seramik Isıtıcı geleneksel bir ısıtıcıdan ortalama üç kat daha uzun bir ömre sahip. Seramik Isıtıcı; 10 yıl sonrasında bile ilk günkü performansı sergileyebiliyor.

Elektrik faturalarını da düşüren Samsung ürünleri, çalışırken akıllı enerji verimliliği sayesinde daha az enerji harcıyor. Tüm modellerinde A+ enerji sınıfı uygulamasına yer veren marka, çevre dostu kimliğini de gözler önüne seriyor. Samsung Elmas çamaşır makinesi, kullanıcılarına 6 kg yıkama kapasitesi, gümüş ya da beyaz kapak rengi gibi avantajlarla ulaşıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir