Vestel Klimalar

Vestel’in üstün performans sergileyen ve estetik tasarımlı Platinum A klimaları günlük hayatın stres ve yorgunluğunu üzerinizden alırken,yaşanan ortamlarda negatif  iyon teknolojisiyle mükemmel bir yoga etkisi yaratıyor.

Vestel Klima

Vestel Klima

Koku kartuşu ile odalara doğanın birbirinden güzel çiçek kokularını taşıyan Platinum A klimalar Bio Trio teknolojisiyle de ortamda bulunan mikropları yok ediyor.Rahat bir uyku için uyku modu  en ideal sıcaklık ve hava akımını ayarlıyor.Tüm bu konfor ve rahatlık sağlanırken Vestel Platinum A klimalar,A enerji sınıfı ile cebinizi düşünerek elektrik tasarrufu sağlıyor.

Anti-alerjik filtresiyle havada bulunan spor ve polenleri temizleyen Bio Trio teknolojisine sahip Vestel Platium A klimalar alerjik reaksiyonları engellerken filtresinde bulunan yeşil çaydaki antioksidan madde ”Catechin”le virüsleri etkisiz hale getiriyor.

Platinum A klimalarda bulunan ”Re-start” özelliği elektrik kesilmelerinde,klimanın kapanmadan önceki haline dönerek yeniden çalışmaya başlamasını sağlıyor.

2 comments

  • bu sıcaklarda klima çok büyük rahatlık. evin içi o kadar serinki sıcaktan bunalan arkadaşlar misafirlik bahanesi ile sürekli bana oturmaya geliyorlar.

  • Her eve mutlaka gerekli bir cihaz. yazın sıcaklarda çok güzel serinletiyor. kışın da soba görevi görüp ısıtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir