Whirlpool Buzdolabı

Buzdolabı kullanım alışkanlıklarını değiştiren Whirlpool, dondurucu kısmı altda soğutucu kısmı üstte bulunan kombi tipi no-frost buzdolabı ile maksimum kullanım kolaylığı oluştruyor.Şık tasarımı ve geniş iç hacmiyle dikkan çeken Whirlpool buzdolapları,A+ enerji ile de elektrikten tasarruf etmenizi sağlıyor.

Whirlpool Buzdolabı

Whirlpool Buzdolabı

6. his teknolojisine sahip Whirlpool buzdolapları normal bir buzdolabının 5 katı daha hızlı bir soğutma sağlayarak yiyecekleri ideal şartlarda,tazeliklerini kaybetmeden koruyor.Elektrik kesildiğinde ya da buzdolabının kapısı normalden fazla bir süre açık kaldığında 6.his teknolojisi sayesinde soğutma sistemi hemen harekete geçerek buzdolabının doğru sıcaklık derecesine dönmesini sağlıyor.

Geniş bir yelpazeye sahip olan Whirlpool dünyanın bir numaralı beyaz eşya markası olmayı koruyor.Buzdolabından,kurutma makinesine,fırından derin dondurucuya kadar bütün ürünlerini vestel mağazalarında sizlerin beğenisine sunuyor.

3 comments

  • bence çok güzel bir dekerosyon yapmişlar ama biraz rengini degiştirseler çok daha güzel olur mesela lila beyaz veya siyah olsa süper olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir