Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları konusunda artık hayatımızın rengarenk olması daha kolay. Sürekli gelişen teknoloji buna büyük ölçüde olanak sağlıyor.

Arte Duvar Kağıtları

Arte Duvar Kağıtları

Teknolojik ilerlemelerle kendini yenileyen ürünler arasında sürekli artan bir müşteri potensiyeline sahip olan duvar kağıtları ;mükemmel dizaynlar ile en muhteşem çağını yaşıyor.

Arte Duvar Kağıtları da piyasada bulunduğu periyodlarda sürekli ilerleye teknolojiye uyum sağlayarak müşteri ihtiyaçlarına binayen duvar kağıtlarında oluşacak her türlü inovasyonu kendine adapte ediyor.. Arte Duvar Kağıtları , ülkemizde mümessilliğini aldığı Elegant House Duvar Kağıtları ve Lunon Decoration duvar kağıtları nı kaliteli ürün müşteriye hitap eden ücret avantajıyla; mağazları ve ülke geneli merkezleriyle bizlere sunuyor.

Hazırlanan tasarımlarla müşteriye ikibinden fazla ürün seçneği sunuyor. Flock tipi duvar kağıtları içerisinde maximum kalite düzeyindeki Lunon marka ürünler serisinde muhteşem çizgiler ve renkler birlikte tasarlanmış. Ayrıca bu seride bulunan Kalia, Impression, Oriental Pearl, Herman, Grant, Renata, Oriental Magic’in farklı ağırlıklarda seçenekler bulunmakta.

Hava alma özelliğine sahip non-woven serisi duvar kağıtları ise hem muhteşem görüntüsü ve çevre dostu özelliğiyle en çok aranan serielr arasında yerini alıyor.

Eiffl, Da Vinci, Milton duvar kağıtları ise değişik konseptler oluşturmak isteyen müsterilerin tercihleri arasında yer alıyor.

Silinebilme özelliği taşıyan vinil duvar kağıtları birçok farklı tasarımlarıyla müşterilere sunuluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir