Filli Boya 2010 Renk Kataloğu

Filli Boya Renkleri :

Filli boya renk kataloğu, yaşamın olmazsa olmazları arasında bulunan enerji, canlılık ve huzurun kaynağı olan renkleri marjinal bir bakış açısıyla tekrar yorumlamış. İnsanı naturel bir hissiyata sürükleyecek açık renkleri müşterilerine sunan marka ; bahar havasını iliklerinize kadar hissetmenizi sağlıyor. 2010 filli boya renk kataloğunda çok çeşitli hislerinizin görsel karşılığı olan renklerin tüm tonlarını bulabilmeniz mümkün.

filli boya

filli boya

Rahatlama ve ferahlık hissini, şıklık ve zerafeti aydınlık renklerin mekan dekorasyonuyla olan senkronize uyumu taçlandırıyor. Açık ve aydınlık renkler bizi dar mekanların basık ve boğucu havasından kurtarıyor. Açık renklerin naturel yansımasının ruh halimizdeki olumlu etkisi göz kamaştırıyor. Evinizi Color Express ile renklendirin…

Evinizi arzu ettiğiniz şekilde renklendirmek Filli Boya, ColorExpress renklendirme sisteminin “Kişiye Özel Renk Üretimi” hizmetiyle mümkün hale geliyor. 1108 renk ve 50 renk olmak üzere geniş bir renk tonu seçeneğinden oluşan istediğiniz rengi seçebileceğiniz ColorExpress Kişiye Özel Renk Üretimi hizmeti ile hayal ettiğiniz mekanlara ulaşabilirsiniz. ColorExpress Kişiye Özel Renk Üretimi hizmeti sayesinde sınırsız hayal gücünüzü dilediğiniz kadar tatmin edebilirsiniz.

Çocuklarınızın psikolojik durumuna önem veriyorsanız çocuk odanızı neşeli renklerle taçlandırarak çocuğunuzun ruh hali üzerinde olumlu etkiler uyandırabilirsiniz. Şayet yemek konusunda birtakım problemleriniz mevcutsa, örneğin iştahsız iseniz mutfağınızı iştah açıcı kırmızı renklere boyayabilirsiniz. Oturma odası ve salonunuzda misafirperver bir atmosfer oluşturmak isterseniz pastel ve toprak tonları tam aradığınız seçim olucaktır.Stresinizi ve sinirinizi yatıştırmak içinse pembe tonlar uygun seçimdir. Sonuç olarak anlayacağınız üzere Filli Boya ruh halimize birinci dereceden etki eden bir psikolog misyonu üstlenerek iyi hissetmemizi sağlamaktadır.

7 comments

 • salon takımım siyah derili minderleri bal köpüğü renginde yemek odası takımım koyu ahşap renginde.oturma odası takımım lila mor ve krem renginde…mutfak dolaplarım koyu yeşil tonunda,yatak odası takımım ise eskitme simli derili modelinde bu mobilyalara hangi duvar renkleri uygun olur.şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim…..

 • salonum krem rengi yerler kiraz parke

  oturma odam koyu kahve koltuklar

  çocuk odası akçaağaç

  nasıl renkler daha güzel olur yardımcı olursanın sevinirim

 • Evimi badana yaptırıyorum eski eşyalar elden geçirilip yazlıga gitti.Şimdi evde sadece akçaagaçrenginde çocuk odası var.Evim 85m2 2oda 1salon hem mobilya hemde boya rengi konusunda yardımcı bilgilere ihtiyacım var.Modern,klasik arası mobilyaları,boyadada aydınlık renkleri seviyorum.Çocuklarım aynı odayı paylaşıyor ve biri kız biri erkek renk seçiminde ayrı fikirdeler,yatak odam 12m2 salon25m2 çocuk odası18m2,mobilya,dekor ve renk önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

 • ümmü kanyılmaz

  oturduğum odada daha doğrusu evim 2+1olduğu için salonu oturma odası olarak kullanıyorum.kenarları koyu kahve derili koltuk takımım koyu kahve kremli yemek odası takımım var duvar rengim yeni başak .bu rengi yaptırdığıma pişman oldum beni boğuyor.perdelerimde koyuydu kenarda dore-kahve çift renkli fonlarım var.perdelerimin sadece tüllerini değiştirdim düz krem yaptım ama fonlarım yine kenarda duruyor .sizde fonlarım kalmalımı.vede duvar rengim ne olmalı..evim heryeri yeni başak..

  • Filli boya fildişi yada rose 3001 kullanabilirsiniz. Katalogdan bu 2 renge bakarak seçebilirsiniz. Bu renkler olduğunda fonlarınızın kalmasında sakınca olmaz

 • Her yaz aynı problemi çekmekten bıktım. evin boya badana işleri oldumuydu eşimle bir türlü anlaşamıyoruz. ben genelde açık tonları seviyorum o ise mavi yeşil kahve tonlarını seviyor. bakalım bu sefer kimin dedği olacak.

 • Yıllardan beri filli boya kullanıyorum. hem plastiği hem de sentetiği çok kaliteli birkaç sene rahatlıkla kulanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir