Gülen Boya Polisan Renk Kataloğu

Bu konumuzda polisan firmasının gülen boya renk kataloğu ile ilgili bilgiler ve güncel haberlerden derlemeler sunacağız…

Polisan Gülen Boya Renk Kataloğu

Polisan Gülen Boya Renk Kataloğu

Yıllardır gençliğini ve güzelliğini korumayı başaran diva Ajda Pekkan, genç kalmanın sırrını açıkladı. Diva, dda’nın yapmış olduğu reklâm filmiyle iki Mayıs’tan itibaren Gülen Boya’nın ürettiği “Elegans Anti-aging” reklamında oynayacak.
İhtiyaçları analiz ederek bu doğrultuda üretim geliştiren gülen boya, tıpkı insanlarda yaşlanmayı geciktiren kremlerin gibi yaşlanmayı geciktiren boya üretti.kimyasal formülleriyle yaşlanma karşıtı özellik kazanan anti-aging boya serisi “Elegans Anti-aging” Ajda pekkanla tanıtılacak
Gülen boyanın satışa sunmaya başladığı ürün içerdiği moleküler sayesinde yaşlanmayı geciktirdiği gibi kolay silinebilme özelliğine de sahip. Ürünü tanıtımında dda reklam şirketi kanyonda her daim genç kalmayı başaran Ajda pekkanla birlikte yapıldı.

Gülen Boya Renkleri

Gülen Boya Renkleri

Her daim farklı ürünleriyle ön plana çıkan Gülen Boya özellikle kadın ihtiyaçlarına yönelerek onlara dekorasyonda küçük ayrıntılarla mükemmel sonuçlar sergiliyor
Türkiye’de ilk kez boyada Home Cosmetics yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Gülen Boya, son serisi “Elegans Anti-aging”in yaşlanmayı geciktirici ürünün yanı sıra, içerdiği antimikrobial ile insanların zararları kimyasallara karşı korunmasını sağlıyor. Ayrıca bu ürün sağlıklı olduğundan hastanelerde de tercih ediliyor.
Kir tutmuyor
“Elegans Anti-aging” kir ve lekelerin yüzeye çıkmasını engelliyor .kirler yüzeye çıkamadığı gibi bu ürün sayesinde çok kolay silinerek renklerin yıllarca hep canlı kalmasını sağlıyor.
“Elegans Anti-aging”in birçok renk katalogu, solmayan kalitesi, sağlık açısından güvenilirliği ile birlikte inovasyonda öncü bir ürün Ajda Pekka’nın reklam filmiyle birlikte 2 mayıstan itibaren yayınlanmaya başlıyor. Piyasaya sürülmüş olan ürünün ücreti 25 ile 140 tl arasında.

Ürünün tüm hakları ve isim hakkı gülen boyaya ait. Ürünün kimyasal bileşenleri yurtdışından getiriliyor. Anti-aging (gülen boya dış cephe renk kartelası), Ahşap koruyucu ürünleri ve Tekne boyaları olmak üzere 3 farklı çeşit de bulunduruyor.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir