Jotun Boya Renkleri

Jotun boya renkleri ve renk kataloğu:

Renkler ile evinizine yepyeni bir hava katın!
Evinizde bir değişiklik yapma zamanının geldiğini hissediyor; fakat nereden başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Yeni bir hava, farklı bir enerji katmak aslında hiç de zor değil.

Jotun Boya Renkleri ve Renk Kataloğu

Mobilyalarınızı değiştirmeden sadece duvarlarınızın rengine yapacağınız birkaç sihirli dokunuş ile evinizin tarzını yenilemek elinizde.

Renkler de aynı bizler gibi karakteristik özelliklere sahiptir, kimisi çok neşeli ve enerjik, kimisi ise sakin ve dinlendiricidir.

Bu noktada evinize katmak istediğiniz duygu büyük önem taşımaktadır; neşeli ve
enerjik mi yoksa huzurlu ve dingin mi….

Seçiminizi neşeli ve enerjikten yana kullanıyorsanız size önerimiz sıcak renk grubuna giren ve bulunduğu her ortama dinamizm katan sarı, turuncu ve kırmızı ailesinin tonlarıdır. Ama çok hareketli bir ortam yerine günün
stresini atacağınız daha dingin bir mekanın arayışı içindeyseniz o zaman da rahatlık ve huzurun temsilcisi soğuk renk grubundan mavi, yeşil veya morun açık tonlarını seçebilirsiniz.

Farklı renkler odanıza bambaşka bir hava katacaktır, işin sırrı sizin seçiminizde. Farklı renk seçimi ile aynı mekana farklı farklı duygular katabilirsiniz.

Bilgilendirme için jotun boya firmasına teşekkür ederiz.. www.jotun.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir