Polisan Boya Renk Kartelası

Polisan Boya Renk Kartelası 2011 Polisan, son günlerde reklamlarıyla konuşulan ve kalitesinden şüphe dahi etmediğimiz muhteşem markalardan. Bu yıl ise yepyeni renkleri ve özel teknolojisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Polisan, uzun yıllardır kendini durmadan yenileyen bir isim ve klasik boya mantığını tarihe gömmüş farklı bir isim.

Polisan Boya Renk Kartelası

Polisan Boya Renk Kartelası

Polisan boyaların en belirgin özelliği ise anti-aging özelliği olması. Boyanabilir duvar kağıtları ve duvar desenleriyle adından sıkça söz ettiren Polisan Boya,’nın Decoart Serisi de tutulan bir koleksiyon. Bu seride genel olarak simli, keten, süet antik desenleri, tonları görebilmeniz mümkün.  Bu seçenekleri bir de mekanlarınızda görün deriz biz.

Polisan Boya Renk Kartelası

Polisan Boya Renk Kartelası

Kalitesinin tartışılmazlığı ve görselliğinin üst seviyede olması, mekanınızda ışık oyunları oluşturabiliyor olması özelliklerinden sadece bir kaçı. Sağlığınız açıısndan da son derece yararlı olan Polisan ürünlerine sadece boya diyip geçmemek gerekir. Dekorasyonunuzun en önemli ve gerekli parçalarından birisidir çünkü. Farklı desenler, yansımalar, sıra dışı bir parlaklık… Sadece Polisan’da…

 

 

10 comments

  • Polisanın yeni çıkarmış olduğu toprak duvar boyası tonları bir harika. sanırım bu sene duvarlarda yeni konsept toprak renkleri olacak.

  • bu sene bütün evi cıvıl cıvıl renklere boyattım. polisan boyanın yeni çıkardığı çok güzel renkler vardı. sarı ve turuncu renkleri tercih ettim.

  • Polisandan aldığım boyaların kalitesine hayran kaldım.Tek katla bütün duvarları gayet güzel kapattı. Ucuz boyalardan da ucuza geldi.

  • Bu güne kadar hiç polisan boya kullanmadım. Yeni renkleri çok hoşuma gitti ilk defa bu sene kullanacağım işallah reklamları kadar etkli bir boyadır.

  • Polisanın iç cephe renk koleksiyonuna hayran kaldım.Salon için nasıl bir renk alacağıma en kısa zamanda karar vereceğim.

  • Yarın çarşıya çıkıp plastik ve sentetik boya alacağım. polisan boya hakkındaki yazınızdan ilham aldım ilk önce polisan boyalara bakacağım.

  • 15 kg plastik boya ile bütün evi boyadım. o kadar kaliteli bir boya ki tek kat yapmama rağmen çok güzel kapadı.

  • Polisan boyalar çok kaliteli boyalar. en az 3 sene ne soluyor ne de bozuluyorlar. 2 senedir duvarımda polisan var daha bir sene beni idare eder.

  • Polisan dış cephe boyaları da çok kaliteliymiş. 2 sene önce evin dışını boyadım hala dün boyamışım gibi.

  • Polisan sadece dekoratif boyalarda değil mobilya boyalarında da istediğimiz fiyat ve performansıda sundu bize teşekkürler. Bugüne kadar ithal boyalara harcadığımız paralara yazık oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir