Renkli Duvar Kağıtları

Renkli Duvarlar ve Duvar Kağıtları

Alışılagelmiş duvar renklerinden sıkıldıysanız duvarları renklendirebilir ya da farklı metotlarla süsleyebilirsiniz. Artık şampanya, bej, kese kağıdı, pamuk pembeler gibi renkler tarihe karışsın. Şimdilerde dekorasyon modası renkli ya da süslü duvarlar.

Renkli Duvar Kağıtları

Renkli Duvar Kağıtları

Dekorasyonda moda renkler

Şimdilerde moda duvar renkleri turkuaz, yeşil tonlar, fuşyalar, koyu renkler, Venedik sarısı gibi canlı tonlar hatta renkli çizgiler. Bu renkleri kullanınca dekorasyon baştan aşağı değişmek zorunda kalabilir fakat canınızın sıkılacağını sanmıyoruz çünkü herkes bazen değişiklik ister.

Bu renklere uygun dekorasyon kendi kendi belli eder ve şekillenir. Uygun örtüler, perdeler, aksesuarlar gibi detaylar da farklılaşacak ve yaşadığınız ortamı tamamen değişecek. Her şeyi birbirine uydurmak zorunda değilsiniz. Zıt renkler ya da farklı kumaşlarda uygulanılabilir. Sadece belli bir tarzı koruyun yeter. Kısacası bir dekorasyon tarzınız olsun, yoksa odanız bir eşya deposu gibi görünebilir.

Moda duvar süsleri

Renkli Duvarlar

Renkli Duvarlar

Duvarlarda şekilli kesilmiş aynaların modası geçmek üzere. Bunun yerine sadece duvara yapılan şekil ya da resimler çok daha uygun. Profesyonel duvar ressamlarını kullanmalısınız. Duvarları süslemek için sadece boya da kullanılmayabilir. Renkli ve pırıltılı taşlar benzeri simler de ışıltı katar. Parıltıları sevenler için bu tarz süslenmiş duvarlar göz kamaştırıcı olur.

Çocuk Odası Dekorasyon Örnekleri

Çocuk Odası Dekorasyon Örnekleri

Çocuk odalarında ise duvarlar hayali kahramanları anlatan resimlerle ya da çocukların yaptığı resimlerle süslenebilir. Kısacası kimin gönlünden ne geçiyorsa…

One comment

  • çizgi film kahramanlarının olduğu duvar kağıtlarından çocukların odasını kaplatmak istiyorum. ikisi de en çok ben10 seviyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir