10 adımda ideal ev

Evimiz bizler için özel alanlardır. Evimizde rahatlığı ve konforu yaşamak isteriz. Bunun için evimizle ilgili oluşturacağımız ayrıntılara önem verilmesi ve dikkat edilmesi gerekmektedir.

ideal ev dekorasyonu

ideal ev dekorasyonu

1-Evimizde kendimiz için gerekli bir köşe ayırmalıyız. Bu köşe bize özel bir köşe haline getirilebilir. Burada kendimiz için özel olan eşyaları sergileyebiliriz.
2-Çok fazla mobilya eşyası ile evimizi doldurmamalıyız. Bunun yerine rahat edeceğimiz alanlar oluşturmalıyız.
3-Evimizde fotoğraflarımızı sergileyeceğimiz bir duvar ya da bir köşe oluşturabiliriz.
4-rahat bir berjer koltuğunun yanına koyacağımız bir sehpa üzerin koyacağımız bir lambader ile ışığın altında kendimiz için gerekli konforu yakalayabiliriz.
5-Evimizde ışık uygulamalarını yeterli düzeyde bulundurmalıyız. Işıksız bir ev insanı karamsarlığa itebilir.
6-Evimizde misafirleri ağırlayarak hem kendimizi hem de konuk ettiğimiz misafirleri eşsiz yemeklerinizle ağırlayarak takdir kazanabilirsiniz.
7-Evinizde sizin kendi kişiliğinizi yansıtacak olan müzik türlerini dinleyebilirsiniz.
8-Eviniz sizin için özeldir onun için evinizle ilgili detaylarda kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan kendi zevkinize ve beğeninize göre dekore ediniz.
9-Evinizin bazı köşelerinde uygulayacağınız ve kullanacağınız ayna detayları ile evinizde değişik bir kombinasyon yaratabilirsiniz.
10-İdeal ev için gerekli olan rahatlık ve konfordur bunun için mobilya eşyalarının seçiminde rahat ve kullanışlı mobilyalardan yana tercihinizi kullanınız.

ideal ev dekorasyonu

ideal ev dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir