2010′ da Son Trend Kapı Modelleri

Yaz zamanı geldi çattı… Evlerimizi yenilemek, dekore etmek gerek bu havalarda.  Size kapılarınız için yepyeni tarzlar sunmak için bir araştırma yaptık. Bakalım 2010 dekorasyonuna katkı sağlayan bu kapılar nasıl özelliklere sahip:

Siz aslında kapılarınızı dekorasyon ürünü olarak düşünmüyorsunuz belki ama, her geçen gün yaratıcılığını ön plana koyan firmalar  onlara fark kazandırıyor ve evlerinize görselliği en güzel şekilde yansıtmanızı sağlıyor.

Hep klasik düz renk kapıları kullanırız evlerimizde. Amerikan tarzı bu kapılar, artık görselliğini yitirmiş durumda. Renkli, farkıyla tarz yaratan bu ürünler, evinizin havasına da ayrı bir ahenkle eşlik ediyor. Özellikle yaza yaklaştığımız şu günlerde, sürgülü modeller, akordeon kapılar son derece gözde. Üstelik dışarıdan görünümü mobilyayı andırıyor ve siz istediğiniz tasarımsal özelliği bu kapılara kazandırabiliyorsunuz.

Ahşabın bütün tonlarını yansıtan, daha modern ve açık gri hafif çizgilerle muhteşem estetiğe sahip ürünler son zamanların trendleri arasında.Siz sadece evinizdeki renk uyumu ve dekora göre bir kapı seçiyorsunuz, ufak ayrıntıları da ekleyerek oluşturduğunuz uyumun keyfini çıkarıyorsunuz.

Peki bir de dış kapılarınızdaki uyuma bakmaya ne dersiniz?  Eğer cevabınız evetse, işte size son moda dış kapı tasarımları…

Çelik gövdeli kapılar her daim tercihimizdir. Gösterişli  tasarımları sayesinde bizlere        yepyeni bir bakış açısı  sağlamakla kalmaz,  yaşadığımız mekana açılan en güvenli  tasarımlardır  aynı zamanda. Şimdilerde ise, antrenize açıldığı anda içerinin havasıyla uyum  sağlayabilen  görselliği yüksek çelik kapılar moda. Bir de bu kapıların parmak izinizi tanıma  özelliği olan  modelleri, güvenliğinizi iki katına çıkarmayı başarıyor.  Bir de cam görünümlü  düz beyaz ya da hafif kırçıllı krem rengi kapılar, farklılık kazandıran en güzel tasarımlar  içerisinde yer alıyor.

İsteğinize göre bir çok ürünü piyasada bulabilmeniz mümkün. Bu ürünler sayesinde zevkinizi çevrenize en iyi şekilde yansıtacağınızdan şüphemiz yok.  Bir zamanlar tercih ettiğimiz tokmaklı modeller çoktan demode olmuş durumda. Siz de bu uyuma kulak verin, şimdi yenilik zamanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir