2010 Dekorasyon Hazırlıkları

2010 Dekorasyon Hazırlıkları

2009’a veda ederken yılbaşı gecesi nasıl planlar yapacağımıza şimdiden karar vermeye, düşünmeye başladık bile. Bu özel geceyi dışarıda mı yoksa evde mi geçireceğimizi düşünürken, evde yada dışarıda kutlayacak olsanız bile evinizi biraz yeni yıla hazırlamak istemez misiniz? Yeni yılın, Yılbaşı’nın havasına biraz daha kolay girebilmeniz için birkaç dekorasyon önerim var.

– Süslenen çam ağaçları, etrafta kullandığımız ışıklar, mutfaktan gelen tarçın kokuları, güzel sofralar… Bunları tasarlarken en çok kullanmak isteyeceğiniz renkler kırmızı, turuncu, beyaz gibi renkler olmalıdır.

– Evinizin uzun bir antresi varsa bu bölümü ışık dizileriyle süsleyebilirsiniz. Bu ışık dizilerine küçük melekler asarak daha anlamlı bir hale getirmenizde mümkün.

– Eğer çam ağacı almak istemiyorsanız yada çam ağacını yerleştirecek boş alana sahip değilseniz size ufak bir fikrimiz var. Farklı olmayı seviyorsanız bunu kesinlikle denemelisiniz. Duvara bir çam ağacı resmi çizip bunun sınırlarını ışık dizileriyle süslendirebilirsiniz. Hem farklı bir tasarım elde etmiş olursunuz hem de yılbaşı ağacınız tam karşınızda olur.

– Eğer çam ağacı için gerekli alana sahipseniz, Çam ağacını süslerken kırmızı, altın, lacivert ve gümüş renk tonlarını ağırlıkla kullanın. Aynı şekilde evin farklı alanlarında dekorasyon amaçlı bu renkleri tekrarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir