Anneler İçin Mükemmel Hediyeler

İşte mutfaklarda kolaylık sunan bir yenilik daha…Yemek pişirmek özen isteyen bir iştir.Bunun için geliştirilern Piral Terracota mükemmel yemekler yapmanızda size yardımcı oluyor.

Yüksek ısı iletkenliği sayesinde,ısıyı tencereye eşit şekilde dağıtır ve kusursuz yemeklerle sizi mutlu eder.%100 doğal materyaller kullanılarak üretilen bu ürünler, direk ateş üstünde yada mikrodalga ve fırında kullanıma uygun oluyor.

Benim annem her şeyin en iyisine layık diyenler için mükemmel bir hediye alternatifi.

Servis için de bir önerimiz var.Masa şıklığı ve servis önemli unsurlar olduğundan gözleri dolduracak seçenekler Tantitoni’den.Gümüş kaplama standlı, Alman kristalize camdan oluşan ürünler göz alıcı şıklığıyla masada yerlerini alıyor.

Fırından alıp doğru yemek masasına götürebileceğiniz cıvıl cıvıl çiçek desenleri fırın kapları sofralarda yerini  bekliyor.Çiçek motifleri el işçiliğiyle hazırlanan bu kaplar hem mikrodalgada hem de fırında kullanıma uygundur.

Annenize en güzel hediye ,kendi ellerinizle yaptığınız yumuşacık bir kek olurdu değil mi?Göz alıcı renkleri ve farklı şekilleriyle Tantitoni döküm alüminyum kek kalıpları,240 dereceye kadar sıcaklığa dayanıklıdır.İçinde bulunan yapışmaz kaplama ile kekleriniz hiç bozulmadan aynı şekilde çıkar.

Mutfağınızda sizde değişiklik istiyorsanız durmayın!Kullanış rahatlığı ve şıklığıyla bu ürünler mutfağınız da yer almak için sizi bekliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir