Bahçe için dekorasyon fikirleri

Eğer bahçeli bir evin sahibiyseniz gerçekten kendinizi şanslı saymalsınız sabahları işinize giderken bir cennetin içerisinden çıkmak ve akşam evinize döndüğünüzde cenneti kıskandırırcasına yeşil bir bahçeden girmek veya berki bunlar kurmuş olduğunuz hayellerin birer dilimidir.

Peki ya sadece bahçeyi bahçe yapan şey yeşil örtü müdür? eğer öyle düşünen birisi iseniz yanılıyorsunuz. Bahçenizi neden cenneten bir bahçeyi andıracak kadar güzel olmasınki veya berki bunu düşünüyorsunuz ancak neye nerden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz işte o zaman bu yazımız tam size göre.

Bahçe için dekorasyon fikirleri

Bahçe için dekorasyon fikirleri

Bahçemize en dokaratif özelliği katan şüphesiz bahçemizdeki ağaçlarımızdır bodur veya yüksek gövdeli ağacımızın olması farketmez gündüz ağaçlarınızın manzarı muhakkak sizi mest etmeye yetiyodur peki ya gece neden sizi daha fazla büyülemesine izin vermeyesinizki ?

Bahçe aydınlatma sistemleri ile ağaçlarınızın aydınlanması size gündüz yaşattığı yeşil şöleni akşamda yaşatacaktır. Bahçenizdeki çimlerinize dekoratiflik katmak için çimlerinizi değişik şekillerde biçmek bahçe modasının vazgeçilmezleri arasındadır.

Eğer bahçenizin yapısı çim yetiştirmek için uygun değilse rulo çim ekimi ile bahçenizi size her an göz ziyafeti yaşatan bir bahçe haline getirebilirsiniz.

Neredeyse her yerde bulabileceğiniz bir salıncak sandelye bahçenize muhakkak zengin bir hava katacaktır ve günün yorgunluğunu burdan bahçenizi izliyerek atmak için sabırsızlık çekiceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir