Balkon Mobilyaları

Açık havada dinlenme,eğlenme ve sosyalleşmenin zamanı geldi…

Balkon Mobilyaları

Balkon Mobilyaları

Eğer evinizde balkon,teras ya da ufakda olsa bir bahçeniz varsa dekore edebileceğiniz bir alana sahipsiniz demektir.

En önemlisi mobilyanızın malzemesine karar vermek.Bu senenin favorileri ise tik ve örgülü mobilyalar.Tabi bunun yanında renkli minderler,büyük saksılar,cam fenerler ve bol bol mum ışığı.

Kış ayı boyunca evin içinde geçirdiğimiz konforu mayıs ayıyla beraber bahçelere,yeşil alanlara taşımanın vakti geldi.Bu keyfi ikiye katlamak içinde,tasarım markaları yeni ve değişik koleksiyonlar çıkarıyor.

Dekorasyon dünyasında ki son trendler, iç ve dış dekorasyonun arasında ki sınırın git gide kaybolduğunu gösteriyor.Açık hava için tasarlanan dekorasyon iç mekanlarda,içerisi için hazırlananlar ise dış mekanlarda boy gösteriyor.

Teras Modelleri

Teras Modelleri

Bu senenin trend rengi olan beyaza dekorasyon dünyasında da rastlayacağız.Beyaz rengin insan üzerinde yarattığı antidepresif etki,evlerde ve bahçelerde bu rengin daha çok kullanılacağının habercisi.Bu senenin diğer trendi ise doğallıktan yana olanlar için delikli yapıları,yarı transparan özellikleri ile örgülü mobilyalar. Bugünlerde moda eski ile yeniyi birleştirip farklı bir uyum içinde sunuyor.

Farklılık isteyenler için dış mekanlar da kullanılan tasarımları karıştırmak ve klişeleri yıkmak gerekiyor.Minimalizmden bıkmayanlar içinse ironik ve keskin çizgilere sahip metal ürünler bulabilirsiniz.İleri teknoloji yenilikçi tasarımla birleşiyor ve ortaya geometrik hatlara sahip dış mekan mobilyaları çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir