Banyo Dekorasyonunda Mavinin Önemi

Deniz mavisi en çok sevilen renklerden biridir. Deniz mavisine baktığınız zaman bile rahatlatıcı olduğu hissine yalnızca ben kapıldığımı düşünmüyorum.

Herkesin bu renk tonundaki mavi için içerisinde mutlaka güzel düşünceler belirginleştiğini düşünmekteyim.

Dekorasyon konusunun zaten en fazla evdeki uyumun ön plana çıkması, değişik modellerin evde bulunması ruhsal bir açıdan dinginliğe kavuşturarak önemli bir hal almaktadır.

Banyo Dekorasyonunda Mavinin Önemi

Banyo Dekorasyonunda Mavinin Önemi

Aksi takdirde sizleri üzerine oturduğunuzda rahatsız eden bir koltuk takımı yalnızca rengi veya şekli güzel diyerek satın almanızın dekorasyon anlayışıyla hiçbir alakasının olmadığını belirtmek isterim.

Banyo dekorasyonu da evin en önemli dekorasyon alanlarından biridir. Mavinin en rahat ve en fazla kullanılabileceği alanlardan biri olan banyolarda maviyi abartabildiğiniz kadar abartılı kullanabilirsiniz.

Mavi lavabolar, mavi küvetler açısından değil duvar renkleriniz veya banyodaki diğer dekorasyon unsurlarınızda maviye ağırlık vermeniz banyonuzdaki havayı oldukça değiştireceğinden emin olabilirsiniz.

Sabahları işe gitmeden duş almak için girdiğiniz banyolarınızda mavi renginin ağırlığı sizleri daha fazla dinlendireceğinden ve zihninizi boşaltacağından emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir