Bebek odası önerileri

Bebek sahibi olmak aynı zamanda bütçenizi yeniden düzenlemeniz demek. Bebek her attığı adımda masraf yaratabilen ender canlılardan biridir. Bazen sadece bebek bezi için bile marketlere servet dökmek zorunda kalabiliyorsunuz.

bebek odası dekorasyon önerileri

bebek odası dekorasyon önerileri

Tüm bu masrafların içinde bebek odası masrafı da en üstlerde bir yerde bulunuyor. Çocuk odaları için servet harcamak mümkünken, kayınvalidenize kulaklarınızı tıkamayı başarabiliyorsanız hayal gücünüzle harika şeyler yaratmanız da mümkün. Bebeğiniz için kullanacağınız odaya ve eşyaların ölçülerine karar vermeniz ile başlayan bu süreç uzun ve zahmetli bir süreç olarak biliniyor.

İlk ultrason sonrası çocuğun cinsiyetinin belirlenmesi ile hareketlenmeler başlıyor. Çocuğun erkek mi kız mı olduğuna göre renk seçimi yapabilirsiniz.

bebek odası dekorasyonu

bebek odası dekorasyonu

Genel olarak toplum arasında erkek için mavi kız için pembe yatak odası hazırlanmakta. Eğer doktoruna ve teknolojiye çok güvenmeyen bir şüpheci iseniz veya erkek adamın erkek oğlu olur deyip doktorun kız olacak teşhisine inanmayanlardansanız odayı farklı renklerde da döşeyebilirsiniz. Son yıllarda erkekler için sarı renk kızlar için kırmızı renk alternatif modalar olarak biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir