Bernardo’dan “Saat Beş” Şıklığı

Günümüzdeki sofra düzeni herkesin bildiği gibi artık olduğundan daha fazla bir öneme sahip ve bu sahip olduğu önem her geçen gün artarken, Bernardo bu konuda yardımcı olmakla kalmıyor, beş çayı olarak adlandırılan çay saatinde bile yardımcı olmaktan kaçınmıyor.

Bernardo’nun çay setleri gerçekten “beş çayını” daha keyifli hale getirebilmek için tasarlanmış ve oldukça şık bir görünüme sahip. Beş çayının gerçek manada tadını çıkartmak için çeşitli alternatifler sunarak günün en keyifli anlarından birisi olan bu anı daha da güzelleştirmeyi amaçlıyor.

saat beş şıklığı

saat beş şıklığı

Bernardo, dileyenlere çay-kahve setini Türkiye’nin tümünde bulunan yaklaşık olarak 42 mağazasında sizleri bekliyor. Fiyatları ise genel olarak 20-299 TL arasında bir değişme gösteriyor. Her özelliğe ve bütçeye uygun olarak istediğinizi bulabilirsiniz.

Cam ve gümüşün güzel bir birleşimiyle enfes bir beş çayı geçirmem için 135 TL karşılığında kendinize Bernardo’dan mükemmel bir set yapabilirsiniz, bu mümkün. Bu sayede beş çaylarınız, sevdiklerinizle birlikte çok daha keyifli bir ana dönüşebilmekte.

Bu set, genellikle misafir ağırlayanlar oluşan için tepsi setinde iki katlı olan bir setten oluşuyor ve gerçekten çok güzel düşünülen bir araç olduğunu söylemekte fayda var. Tabii ki bunun yanında kahve ısıtıcısını da unutmak olmaz.

Bernardo bunu da düşünerek bu sete bir de kahve ısıtıcısı ekliyor ve hem zamanınızdan ödün vermemeniz hem de tercihlerinizden ödün vermemeniz için sizi her şekilde düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir