Bilgisayar Odası Dekorasyonu

Ne marka yazıcı almalıyım?

Ne marka yazıcı almaktan ziyade, hangi yazıcının daha kullanışlı olduğunu araştırmanız gerekmektedir. Alacağınız yazıcı kartuşlu ise ne kadar süre kullanabileceğinizi, kaç sayfa basım yapabildiği konularda bilgiler almanız gerekmektedir.

Yazıcıları ilk aldığınızdaki kartuş kullanan bir yazıcı ise içindeki kartuş demo kartuşdur ve kısa sürede bitecek ve kısa sürede ya yeni kartuş alacaksınız ya da dolum yaptıracaksınız.

çalışma odası dekorasyonu

çalışma odası dekorasyonu

Yeni almış olduğunuz yazıcının kartuş dolumu yapılsa bile makine kartuşu doldurduğunuzu algılamayacaktır. Kartuşunuzun bakır levhasındaki çipi sıfırlamanız gerekmektedir. Bunu yazıcının firması kullanım kılavuzunda yazmayacaktır.

Sizlerin yeni kartuş almaya yönlendirmek adına… Denizli kartuş sizin bu sıfırlama işleminizi yapmaktadırlar fakat çipin mekanik olarak bozulma ihtimali olduğunu unutmamalısınız. Sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul ederseniz, size bu konuda yardımcı olacaklardır. Aslında çokta riskli olmasa bile olabilecek çok az da olsa bir ihtimal var olduğundan dolayı bahsetmek istedim.

Bu gibi şeylerle hiç uğraşmak istemeyebilir toner kullanan yazıcıları da tercih edebilirsiniz. Toner dolumu tek seferi kartuş dolumundan daha pahalı fakat uzun süreli bir dolum olmuş olmaktadır. Tercih sizin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir