Cam Balkon ve Cam Teras

Cam balkon ve cam teras sistemlerinde sunulan bir çok farklı ve yeni çözümler ile ışıkların daha farklı bir şekilde kullanılmasını sağlamak için mekanlarda daha yaratıcı ve değişik çözümler ile bizlere sunuluyor.Dayanlıklılığı ve dünya çapındaki kalitesi ile birlikte yaşam alanlarındaki ışıklı katmanları dekoratif ve farklı olarak bizlere sunuyor.
Cam Balkon
Bugün doğallık ve aydınlık olduğu kadar gün ışığı ile yaşam alanları için talep görmektedir.Ayrıca çatı çözümleri de bu taleplere karşın doğdu. Standart olan çatı pencereleri ve ahşapdan oluşan eğişimli bir kasa ile birlikte düz olan çatılara da uygulanabiliyor. Ülkemizde ilk defa bir ilk olarak çatı eğimleri için hizmet sunmaktadır.Düz olan çatılarda bu sayede gün ışığı ile doğal bir havalandırmada elde edilebiliyor.Yine ısı ve ışık yoğunluklarını da kontrol edebilen dekoratif perdeler de uygulanabiliyor.

Cam balkon ve cam teras sistemlerinde kullanılan lamine İskandinav çamları kullanılarak üretiliyor.Beyaz renkden vazgeçmeyenler için ise düşünerek, beyaz ile ahşabı sağlıklı bir şekilde kullanmak isteyenler için ahşap üzerine beyaz poliüretan kaplı çatı pencereleri de üretilmektedir.
Her zaman için rahatlık ile kullanılan pencerelerin yüzeyler içinde ekstra bakım yapmak gerektirmemesidir.Çatı ve teras çözümlerinde bütün çatı malzemeler ile uyumlu bir biçimde uygulanabilir ve eteklikleri ile özel yapısından dolayı da yağmur suları en iyi şekilde boşaltılmasını sağlar. Teraslardaki çatı kaplama malzemeleri ile birlikte uyumlu olarak uygulanır.
Cam Balkon Resimleri
Cam balkon ve cam teras malzemeleri olarak bütün hava şartlarına karşı dayanıklıdır ve deforme olmaz. Çatı pencereleri ile aynı kalitededir.Montesi ve taşınması son derece kolaydır. Teraslarınızdaki çatı çözümleri ve dış görünüm için dekoratif bir görüntü sağlar.Elektrikli yada manuel olarak bir tuş sayesinde gün ışığını da kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir