Dekorasyon Fikirleri

Yaşanılan çevrede değişiklik yapmak eve ayrı bir hava katmak eminim herkese iyi gelir. Bunun için bütçenizi çokta zorlamadan alacağınız ufak tefek aksesuarla değişim yapmak hiçte zor değil.

Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri

İşte birkaç öneri ve dekorasyon fikirleri :
Salonunuzu yada yatak odanızı renklendirmek için dekoratif yastık ve örtüleri tercih edebilirsiniz. Mobilyalarınıza uyan örtülerle evin havasını değiştirip renk katabilirsiniz.

Odanıza beğendiğiniz ressamların tablolarını asarak kişiliğinizi orataya çıkarabilirsiniz. Duvara ayna asmak isterseniz aynayı hoş bir manzara ya da ilginç bir objeyi görebilecek şekilde yerleştirmeniz farklılık yaratacaktır.

Lambalar sizce de çok eskilerde kalmadı mı? Yeni ve modern tasarımı olan aydınlatmalarla odanıza farklı bir görünüm hakim olabilir. Yatak odalarınıza koyabileceğiniz abajurlar ise ortamı güzelleştirecektir.

Çiçekler her zaman bulunan yere ayrı bir nefes getirir. Tercihim canlı bitkileri seçmenizdir ancak bu konuda kendinize güvenemiyorsanız suni çiçeklerle de bu etkiyi yakalayabilirsiniz. Hem artık kimi suni çiçeklerle gerçekleri ayırt edilemez hale geldi.

Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri

Odanızdaki fazla eşyalar istenmeyen bir görünüme neden olacak ve tüm enerjinizi alacaktır. Kağıt, oyuncak gibi fazlalıklarınızı ortadan kaldırmak için saklama alanları oluşturun.

Son zamanlarda parkeler yada laminantlar hakim olsa bile halının yerini hiçbiri tutamamıştır. Halı eve sohbet havası katacaktır. Küçük ve mobilyalarınızla uyan halıyı salonunuzda orta sehpanın altına koyarak farklılık yaratabilirsiniz.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir