Dekorasyon Önerileri – Country Tarzı

Country Tarzı Dekorasyon Modelleri

Dekorasyonda son yılların moda tarzları arasında country tarzı , modern tarz, minimalist tarz ve klasik tarzlar öne çıkıyor.Siz de evinizi moda bir tarzda dekore etmek isterseniz bu tarzlardan birini seçebilirsiniz. Bu tarzlardan country tarzı genelde geniş, çiftlik evi tipinde evlerde yaşayanlar için uygun görülüyor.

Country tarzında ana renkler mavi ve beyaz olarak dikkat çekiyor. Rahatlığına düşkün, rahat yaşamayı seven kişilerin tarzı olarak bilinen country tarzı büyük koltukların, geniş minderlerin içiçe serildiği bir tarz olarak biliniyor.

Country Tarzı Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon

Doku olarak ise pamuk , koton gibi doğal ve yumuşak dokular country tarzın doku tercihidir.Çizgili , kare ve ekose dokular tercih sebebidir. Country tarz dekorasyonda halılar küçüktür. Genelde ahşap ve seramik tamamlayıcılar evinizi süsler.Ahşap doğal rengi yerine beyaz renge boyanmış olarak tercih edilir.

2011 Country Tarzı Dekorasyon

2011 Country Tarzı Dekorasyon

Beyaz renkte eskitme önemlidir. Country tarzı dekorasyon , 20 lerin Amerikan rüyası evlerinin bir yeniden doğuşudur. Abajurlar da bu tarz için vazgeçilmezlerdir. Genelde sade bir abajur , üstünde sade bir başlık ile kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir