Dekorasyon Önerileri – Farklı Tarzlar Bir Arada Kullanılabilir mi?

Farklı Tarzlar İçeren Dekorasyonlar

Son yıllarda dekorasyon önerilerinde uzmanlar belirli tarzlar üzerinde durmaya başlamış bulunmaktalar. Bu tarzlar içinde öne çıkanlar minimal tarz, country tarzı, modern tarz ve klasik tarz olarak 4 farklı tarzdır.

Karışık Tarz Ev Dekorasyonu

Karışık Tarz Ev Dekorasyonu

Bazı moda dekoratörleri farklı tarzları harmanlayarak yeni tarzlar yaratmaktadırlar. Henüz tüketici açısından büyük bir talep ile karşılaşmayan bu farklı tarz kombinasyonları zamanla dekorasyon tercihleri içindeki yerini alacaktır. Örneğim modern tarzla minimal tarzın birbirine benzer yanları kombinasyon üretmede sıkça kullanılır.

2011 Karışık Tarz Ev Dekorasyonu

2011 Karışık Tarz Ev Dekorasyonu

Örneğin minimal tarza katılan çok canlı bir obje dekorasyonun içine modern tarzın girmesine neden olur. Farklı tarzlar son yıllarda ortaya çıktığında ailelerin elinde çok sayıda klasik tarza ait antika ve benzeri ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin minimal ve modern tarz içinde sergilenmesi ilk başta çok itici durmuştur.

Karışık Tarz Ev Dekorasyon Resimleri

Karışık Tarz Ev Dekorasyon Resimleri

Bunun için modern tarzda yapılmış vitrinlerde özel ışık verilmiş alanlara antikalar yerleştirilebilir. Genelde odalar arası dekorasyon farklılıkları hoş görülmez iken, uzmanlar yatak odasının özel bir yer olduğunu ve istendiği gibi döşenmesinin uygun olduğunu belirtmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir