Dekorasyon Önerileri – Modern Tarz

Modern Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyonda son yılların moda tarzları olarak country tarzı, modern tarz, minimalist tarz ve klasik tarzlar görülmektedir. Ev dekorasyonlarında bu tarzların etkisi sıklıkla hissedilmekte , yeni modalar televizyon dizileri ile tüm dünyaya yayılmaktadır.

Bu tarzlardan biri de modern tarzdır. Tüm gençler ve genç hissedenlerin kullanabileceği bir tarz olan modern tarz, günümüzün tüm teknolojisini evlere yansıtmayı başaran bir tarz olarak da dikkat çekmektedir. Modern tarz umulanın ve sanılanın aksine renkli ve ışıltılı dekorasyon ve aksesuarlar yerine düz çizgiler ve sadelikle gelmiştir.

Modern Tarz Dekorasyonlar

Modern Tarz Dekorasyonlar

Günün stresini evinde atmak isteyenler sadeliği ve sakinliği seçmektedir.
Modern tasarımın kalbi uzmanlara göre fokus noktalarıdır. Bu genelde deri veya kumaş ile yapılabilir. Aksesuarlarda ise metal ve derinin kullanımı yaygındır. Metal ayaklı cam sehpalar tamamlayıcı aksesuar olarak modern tarza verilen en güzel örneklerdir.

Modern Tarz Dekorasyon Resimleri

Modern Tarz Dekorasyon Resimleri

Modern tarzın önemli unsurlarından biri de aydınlatmalardır. Avizeler ve direkt aydınlatmalar yerine gizli aydınlatmalar modern tarzın önemli parçalarıdır. Son yıllarda evlerde gizli alçıpan çalışmalar ile yapılan aydınlatmalar modern tarzın en önemli göstergesi olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir