Dekorasyon tarzınızı belirleyin

Evinizin dekorundan sıkılmış olabilir ve değiştirmek için çeşitli alternatifler arıyor olabilirsiniz. Fazla düşünmeyin! Evinizin sizin en çok bildiğiniz, hangi eşyanın, rengin uyacağını en çok bilgi sahibi olduğunuz mekanlardır. Kendinizi nasıl huzurlu hissedecekseniz öyle tasarlayın. Sizin ve yaşayacağınız tek yer orasıdır. İstersek yaşanası bir cennet köşesini yansıtabiliriz. Öyleki, evimizdeki tasarımlarımız, ruhumuzu yansıtmaktadır. Evinizin görünümü ne tarz istediğin ile alakalıdır.

dekorasyon tarzı

dekorasyon tarzı

Siz ne istediğinizi bilir ona göre dizayn sağlarsanız, düşüncelerinizi yansıtmış olursunuz. O kadar çok dekorasyon çeşitleri var ki, mutlaka bazıları fikirlerinizi yansıtıyordur. Yaratacağınız her odanız, farklı şekilde dizayn edilmelidir. Her odanın bir dili ve tarzı olmalıdır. En sevdiğiniz renkleri gruplar halinde evinizde kullanın. Eğer eviniz ve odalarınızın boyutu küçükse, büyük ekran televizyon ve büyük eşyalar almaktan kaçının. Bir veya iki parça alacağınız aksesuarın kaliteli ve şık olmasına özen gösterin.

Salonunuz geniş ise, tek bir ayna kullanmak yerine üç adet sıralanmış büyüklü ve küçüklü aynaları tercih edebilirsiniz. Göze daha şık ve kaliteli görünecektir. Mutfak düzenini sağlamak ise, o kadar kolay olmayacaktır. Tabaklar, kavanozlar, bardaklar ve bir sürü mutfak gereçleri. En iyi gizleme yolu ise, çekmece ve dolaplardır. Mutfağınızda gereksiz eşyaları kaldırmanız rahatlığınız açısından faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir