Dekorasyonda 2014 Trendleri

Dekorasyonda 2014 Trendleri

Giyim modasında her şeyi takip ettiğiniz gibi evlerinizde de yeni yılın dekorasyon trendleri hakkında bilgi sahibi olmak istemez misiniz? Evinizi yeni yılın trendlerine göre düzenleyebilir ve evinizde zaman geçirmeyi bir eğlence haline getirebilirsiniz. İşte yeni yılın trendleri ve çok daha detaylı öneriler siz değerli Estetik Mobilya okurları için burada…

Bu yıl en popüler dekorasyon renkleri arasında zümrüt yeşili ve koyu lacivert geliyor. Bu renkleri ve yakın tonlarını dekorasyon düzenlemelerinizin temel rengi olarak seçebilir ve çeşitli aksesuarları uyumlu renklerde satın alarak modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda da bu renklerin yoğun bir şekilde tercih edilmesi ve yeni yılın da en popüler renkleri arasında yer alması; onların bu ünvanı ne kadar hak ettiğini gözler önüne seriyor.

Mor kendisine temel dekorasyon renkleri arasında yer bulamıyor olsa da artık bir dekorasyon rengi olarak kabul ettirdi. Ana renk olmasa da yan aksesuarların seçiminde mor kendisine çoktan yer edinmiş görünüyor.

Yeni yıl trendleri arasında L koltuk modelleri ön plana çıkan mobilyalar arasında yer alıyor. Özellikle köşe boşluklarının değerlendirilmesi konusunda büyük bir avantajı da beraberinde getiren L koltuklar, yeni yılda çokça tercih edilecek.

Puf kullanımı bu yıl da trendler arasında yer alıyor. Evinizin bir köşesini çay muhabbetleriniz için puflar ile hazırlayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir