Dekorasyonda cam filmleri

Farasa Dekoratif Cam Filmleri serisi Japonya’daki geleneksel pirinç paravanlarda kullanılan desenlerin cam üzerine uygulanmasıyla oluşturulmaktadır. Kısa sürede uygulanabilir, isterseniz cama zarar vermeden sökülebilir, bakımı ve temizliği kolaydır. Evinize Uzakdoğu havasını taşır. 3M Dekoratif Cam Filmleri serisi iç mekanlaradaki cam yüzeylere uygulandığında asitlenmiş cam efekti sağlar.

Dekorasyonda filmli cam

Dekorasyonda filmli cam

3M Farasa Dekorasyon Cam Filmleri yüzde 99 UV korumasına sahip olup özellikle konferans salonları, otel lobileri, özel ofisler ve toplantı odaları için değişik tasarımlar oluşturabilmeniz için cam panellere ve pencerelerin iç kesimlerine uygulanabilmektedir. 3M Dekoratif Cam Filmleri Pirinç kağıdı efektli filmler, kumlu ya da buzlu filmler gibi 33 farklı deseni ile size çeşitlilik imkanı sağlamaktadır.

Dekorasyonda filmli cam

Dekorasyonda filmli cam

3M Farasa Dekorasyon Cam Filmleri iç mekanlarda 5 yıllık, dış mekanlarda 3 yıllık garanti kapsamı altındadır. Hem iç hem de dış mekanlar için ideal kullanım fırsatları sağlamaktadır.

3M, yaklaşık bir asırdır yenilikçi ve farklı ürün mucididir. Türkiye’de 1987’den beri faaliyet göstermekte olup 300’den fazla çalışanı bulunmaktadır. 3M, Türkiye kişisel bakım ürünleri, ev, hobi ve kırtasiye, elektrik, elektronik, çocuk bezi, sağlık ürünleri, inşaat, otomotiv, kimyasal üretim, Telekomünikasyon sistemleri, grafik ve reklam çözümleri, trafik güvenliği gibi onlarca farklı sektörde müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir