Dekorasyonda renkli cam mozaikler

Ev veya ofislerde kullanılan renkli cam mozaikleri zeminlere veya duvarlara uygulayabiliyorsunuz. Çok şık ve rengarenk bir görünüm veren bu mozaikler işyerinizde veya evlerinizde farklı bir ambians oluşumuna katkı sağlıyor.

renkli mozaik desenler

renkli mozaik desenler

Evlerimizde özellikle mutfak ve banyoda kullanabileceğimiz bu ürün bizleri adeta bir renk şölenine davet ediyor. Mutfakta veya banyodaki klişelikten sıkıldıysanız bu ürün tam size göre. Bu ürünü dekorasyonunuza ekleyerek mutfağınızı veya banyonuzu baştan yaratabilirsiniz.
Mutfak dolapları ile tezgahı arasına eklenen bu mozaikler mutfağınıza oldukça estetik bir görünüm kazandırıyor. Dilerseniz mutfak dolaplarıyla uyumlu renkler de kullanabilirsiniz. Fakat bizim önerimiz farklı tonda ve renkli mozaikler kullanmanızdan yana. Aynı veya benzer tondaki mozaikler, mutfak dolaplarıyla yakın görünümünden dolayı sıradanlığı bozmanıza yetmeyecektir.

mutfakta renkli mozaikler

mutfakta renkli mozaikler

Mutfak duvarları dışında banyo ve tuvaletlerde lavabonun yan kısmında bulunan fayanslar üzerine monte ettirerek te kullanabileceğiniz bir imkan sağlayan bu ürün bulunduğu ortama farklı bir ışık getirmekte de gecikmiyor. Ayrıca bu tasarım ürünü, renkli tasarımları sevenlerin de yüzünü güldürüyor. Siz de sıradanlığın dışına çıkarak mutfağınıza, banyo veya tuvaletinize ya da ofisinize renk katmak istiyorsanız bu ürünlerden edinmenin tam sırası.

banyoda  renkli mozaikler

banyoda renkli mozaikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir