Dekorasyonda Taze Fikirler

Prosefyonel dekoratörler sıcak bir ortam yaratmak için öncelikle elinizde olan mobilya ve aksesuarlarla işe başlamanızı önerirler. Elinizdeki mobilyaları farklı yerlerde ve işlevlerde kullanmanız değişik bir hava yaratır.

Dekorasyon

Dekorasyon

Sahip olduklarınızı analiz edin. Oturma odanızda kahve masası eksikliği çekiyorsanız bu alanı ufak bir baş uçu komidiniyle doldurabilirsiniz. Günlük bir divanı yatak odanıza koymak, şarap raflarına banyo havlularınızla düzenlemek hoş görünebilir.

Eğer yeni bir eve taşınıyorsanız ve taşındığınız evin oturma odası genişse odayı doldurmak için mobilyaları birbirinden uzak yerleştirmeye kalkmayın. iki bölüme ayırıp bir köşeyi kalabalık misafirlere , diğer köşeyi de karşılıklı samimi sohbet köşesine çevirebilirsiniz. Bu gibi aranjmanlar evi sıcak bir ortam haline getirir.

Mobilya

Duvara tablo asarken tamamlayıcı objeler kullanmaya özen gösterin. Tablonun yanına renkleriyle uyumlu duvar tabakları ve aydınlatmaları bir arada kullanabilirsiniz.

Tablo

Tablo

Kontrastların da evinize ayrı bir hava katacağını unutmamalısınız. Tırtıllı objeleri düzlerle, mat renkleri parlaklarla, küçük ve kısaları uzun ve incelerle bir arada kullanmaktan çekinmeyiniz.

One comment

  • şu ham ağaç masalara bayılıyorum. Mudo ya girdim geçen nişantaşı’ndakine de, orada masalar, koltuklar, banklar vardı bu ham ağaçlardan, şahaneydiler. küçük bahçeli bir evi çok hoşlaştırabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir