Dekorasyonda yeni trendler

Günümüzde dekorasyon anlamında çok büyük yeniliklerin yaşandığını söyleyebiliriz. Artık dekorasyon dendiğinde akıllara yalnızca birkaç malzeme kullanımı gelmiyor. Evinizin havasını başlı başına değiştirebilmenize olanak tanıyacak kadar geniş bir çeşit yelpazesi mevcut. Minimum ücretler karşılığında dilediğiniz tarzda bir dekorasyon yapabilirsiniz. Ancak evinizi dekore etmeye çalışırken, bir karnaval ortamına dönmemesi için uyumlu ürünlerden yana tercih kullanmanız gerekiyor.

dekorasyonda yeni stiller

dekorasyonda yeni stiller

En yeni trendlere göz gezdirdiğinizde mumların ve led ışıkların çok yoğun kullanıldığını fark edeceksiniz. Aydınlatma ünitelerinde ise büyük taşlı avizelerin yerini alan modern avize ve lambalara mumlar ile led ışıklar destek veriyor. Böylece odalarınızda sıcak bir atmosfer yaratabiliyorsunuz. Ayrıca büyük ve kaba aksesuarların yerini de daha zarif ve modern tasarımlar aldı. Klasik tarza döşenmiş bir evde dahi modern çizgilerin hakim olması sağlanabiliyor.

dekorasyonun yeni trendleri

dekorasyonun yeni trendleri

Tavan süslemeleri ve zemin döşemelerinde de yenilikler gözlemlemek mümkün. Ayrıca en yeni tasarımlar sayesinde yalnızca salonların ve oturma odalarının değil, mutfak ve yatak odalarının da dekore edilmesi sağlanabiliyor. Bol miktarda aksesuar kullanmak yerine birkaç parça aksesuar kullanarak da hareketli birer yaşam alanı yaratabiliyorsunuz.

2013 dekorasyon trendleri

2013 dekorasyon trendleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir