Dekoratif Fikirler

Mekanınızdaki tasarıma farklı alternatifler katmak isterseniz yada yepyeni bir dekora açıksanız, Uptown Mayadrom garajındaki Dank desgin’a uğramanızda yarar var. Yağmur Sencer ve Cahit Musal arzu ettiğiniz yeni dekorlar için yardımcı oluyor ayrıca evinizdeki mevcut tasarım içinde yeni fikirler sunuyor.

Dank Design

Dank Design

Yeni eve yerleşenlerin masrafları oldukça çoktur. Enbüyük eşyadan enküçüğüne kadar ihtiyaç haline gelir. Esasen en kötü olanıda tüm alışverişin birikmesidir.Bunları engellemenin elbette yolu var.
Ev, ofis veya restoran nerenin dekorunu değiştirmek istiyorsanız isteyin kısa bir süre geçirdikten sonra hangi nereye neyin daha uygun olacağını hemen kavrıyorsunuz. Mekanın asıl ihtiyaçları direk gözünüzde beliriyor. Modern bir tasarım istiyorsanız pahalı olduğunu düşünerek gözünüzü korkutmayın. Fiyat avantajlarıyla modern bir ev, ofis veya restoran tasarlamak için size yeni öneriler verecek biryere gitmenizde yarar var.

İster yeni ister eski ürün

Mimarlık ve tasarım şirketi Dank Dizaynın mimarları Yağmur Sencer ve Cahit Musal tasarımda yenilik düşünen müşterilere farklı önerilerde bulunuyor. Yalnızca kendi ürünlerinden bahsetmek değil müşterinin ihtiyacına binayen isterse mevcut dekorda değişiklikler yapılabilmesi için önerilerde bulunuyor.

Tasarım konusunda çok karmaşık fikirlere sahip olsanızda yağmur Sencer sizinle kısa bir sohbet ettikten sonra sizin için en iyisine karar veriyor. Öneriler esnasında abartmaya değil daha çok neye hitiyacınız olduğuna yöneliyor

Böylelikle arkadaşınızla konuşur tarzda muhabbet edip tasarımla ilgili bilgi sahibi oluyorsunuzböylelikle isterseniz yeni dizaynlarla ve ya sadece ürün yenilemesine yönelik yeni yapılanmayla güzel bir ev ofis yada iş ortamı yaratmış oluyorsunuz. Tasarım konusunda titiz davrananların Arnavutköy’deki uğrak yeri Abracadabra’da gördüğümüz birkaç dank tasarımı bizi doğruca o adrese yönlendirdi.

Mekanın sıcaklığını oluşturanlardan biri de oturma gruplarının yarattığı rahatlık ve muhteşem tasarımlardı. Dank! farklı isteklere göre beş farklı öneride bulunuyor. Dank!’da beş farklı alanda mobilya, aksesuar ve ekipman yer alıyor:

Seri sonu tasarımlar da var
• İthalatçı ve imalatçı şirketlerin dpolarında yada teşhirde bulunan ürünler
• Bu şirketlerin seri sonu yada defolu ürünleri.
• İkinci el mobilyalar.
• Vintage ürünler.
• Dank! tasarımı veya özel tasarımlar.

Önceki mobilyalarınız sizin için çok değerliyse ve atma taraftarı değilseniz Dank bu mobilyalarıda sizin için değerlendiriyor. Ayrıca Dank: “Eski mobilyalarınıza bir fırsat verin; farklı yüzlere ve farklı hayatlara sahip olsunlar.”
Diye belirtiyor.

Dank! Bilgi için;
info@ dank-design.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir