Dekoratif minder modelleri

Değişen dekorasyon modasından evlerimiz de yakından etkileniyor diyebilirim. Her geçen gün kendini yenileyen dekorasyon modası bu kez de birbirinden güzel, şık ve birbirinden şirin minder modelleriyle karşımıza çıkıyor.

Evlerinizde kullanmadığınız kumaşları biriktirerek yenilenen minder modellerine sizler de eviniz de ayak uydurabilirsiniz.

dekoratif minder

dekoratif minder

Minder nasıl yapılır?

Öncelikle yaramaz gibi görünen kumaş parçalarını biriktirmekle işe başlayabilirsiniz. Biriken bu kumaşları birbiriyle eşit büyüklükte olacak şekilde kesmeniz gerekmektedir. Kesilen bu parçaları dilerseniz birbiriyle uyumlu dilerseniz de birbirine aykırı şekillerde birleştirerek dikebilirsiniz. Sonrasında dikilen bu iki kumaş parçasının içine elyaf doldurmanızla işe devam ediyoruz.

dekoratif minderler

dekoratif minderler

İçleri doldurulan bu minderlerin oluşumuna ağız kısımlarını dikmekle minder oluşumunuz tamamlanmış olacaktır. Oluşumu tamamlanan bu minderleri dekoratif uyumunuza göre dilerseniz evinizin salon kısmında dilerseniz de evin balkon gibi dekorasyon ölçütlerinin daha serbest olduğu kısımlarda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Kullanılan minderlerin yapımı bu kadar basit olsa da evinizin dekoratif çizgisine farklı bir yön kazandırarak evlerinizde daha modern bir görünüm oluşturulmasında katkı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir