Duşlar rengarenk

Gelişen ve değişen yapı malzemelerindeki çeşitlilik gün geçtikçe artmaktadır. Evimizle ilgili yapacağımız uygulamalarda değişen model ve tasarımları uygulamak isteriz. Her sene değişen model ve renkler bizi farklı desen ve renklere yönlendirmektedir. Evdeki banyomuza tadilat ve değişiklik yapmak istediğimizde değişik renk ve alternatif seçimlerin değerlendirilerek seçim yapılması önemlidir.

renkli duş başlıkları

renkli duş başlıkları

Firmaların bastırmış olduğu kataloglardan da seçimler belirlenebilir. Banyolarımız evimizin en görsel köşelerindendir. Burada ki renk ve desenlerin albenisi ve güzelliği ön planda olmalıdır. Banyolarda şu sıralar birbirlerini tamamlayan kombinasyon uygulamaları daha çok tercih edilmektedir. Banyomuzun fayanslarıyla bir bütün oluşturacak duşlar genellikle tercih sebebi olmaktadır. Bu sene duşlarda canlı renkler çeşit çeşit desenler moda. Modayı banyomuzda da uygulamalıyız.

renkli duş başlıkları

renkli duş başlıkları

Yer ve duvar fayanslarında kullandığımız renklerle bütünlük oluşturacak renki duş takımlarından yana tercihimizi kullanırsak çok isabetli bir karar vermiş oluruz. Duşlardaki seçenekler fazlalaştıkça seçim şansımız çoğalsa da karar vermekte zorlanmaktayız. Banyolarımızda renkli duşlara yer verirsek hem kendimiz için bir ferahlık hem de gelen misafirlerimiz için hoş bir görsellik yaratmış oluruz.www.estetikmobilya.com.adresinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

renkli duş başlıkları

renkli duş başlıkları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir