Duvar dekorasyonu yöntemleri

Son yıllarda dekorasyon stillerinde yaşanan gelişmeler duvarları da kapsamına aldı. Artık evinizin duvarlarını dilediğiniz gibi dekore edebiliyor, dilediğiniz tarzın odanıza yansımasını sağlayabiliyorsunuz. Ancak her evde bulunan manzara içerikli devasa tablolardan artık vazgeçmeniz gerekiyor. Daha farklı bir bakış açısıyla duvarlarınızı yepyeni görünümlere kavuşturabilirsiniz. Seçenekleriniz o kadar fazla ki, mutlaka size hitap eden bir tarzı yakalayacaksınız.

duvar dekorasoynu

duvar dekorasoynu

Nihayet odanın tüm duvarlarının aynı renk olmasından vazgeçiliyor. Odanızın her bir duvarını farklı renklere boyayabilir, çeşitli desenler ve motifler içeren kaplamaların uygulanmasını sağlayabilirsiniz. En popüler kaplamalar genellikle taş desenli olanlardır. Yalnızca bir duvarınızı otantik bir görünüm sergilemesi için taş görünümüne emanet edebilirsiniz.

2013 duvar dekorasyonu

2013 duvar dekorasyonu

farkli duvar dekorsyonlari

farkli duvar dekorsyonlari

Ayrıca sticker kullanarak duvarlarınıza hareketlilik de kazandırabiliyorsunuz. Özellikle renkli olan modeller duvarlarınızın daha canlı görünmesini sağlayacaktır. Ayna kullanımına da ağırlık vermenizde fayda var. Daha ferah ortamlar sağlamak için tüm odalarınızda büyük bir ayna bulundurabilirsiniz. Niş ve raf kullanımının da yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Bu dekorasyon yöntemlerini led ışıklar ile birleştirdiğinizde sıcak ve huzur dolu bir yuvaya sahip olmanız işte bile değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir