Duvar Kağıdı Modellerinde Ahşap Modası

Günümüzde duvarlarda boya kullanımı yerine duvar kağıdı kullanımı oldukça arttı. Günümüzün duvar kağıtları hem kullanışlı, hem de tasarım harikası. Bu sayede dekorasyona yepyeni bir bakış açısı da gelmiş oldu.

2011 yılının en çok konuşulan modası ise ahşap duvar kağıtları. ;Ahşap hayatımıza girdi gireli, mobilya ve dekorasyonda büyük ölçüde gelişmeler olmya başladı. Ahşabı her tarza ve zevke uygun olarak şekillendirmek de mümkün artık.

Ahşap hem sağlıklı oluşu, hem dayanıklı hem de görselliğinin fazla olması sebebiyle sıkça tercih edilir oldu. Mekanlarınıza farklılık kazandırmak ve ahşabın ahenginden yararlanmak isterseniz, renkli ve ya doğal görünümlü ahşap duvar kağıtlarından yararlanabilirsiniz.

Ahşabın asıl renginin dışında duvar kağıtlarını bir çok tonda dekore eden tasarımcılar, mavi, gri, bej, fildişi gibi renkleri de kullanarak harikalar yaratmış.

Sizin isteğinize veya zevkinize göre tüm duvarlar ya da tek bir duvarı bu duvar kağıtlarını kulanarak dekore etmek mümkün. Hem bu duvar kağıtlarını çok kolay bir biçimde uyguluyorsunuz, hem de daha otantik bir hava kazandırıyorsunuz mekanınıza. Çok uzun süre sağlıklı bir şekilde, tozunu silerek de alabileceğiniz bu duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Ne dersiniz, değişim zamanı gelmedı mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir