Ekonomik Dekorasyon Önerileri

Evinizde rahatsız olduğunuz noktalar mı var ?Evinizi dekore etmek istiyor ancak çok büyük maliyetlerin altından kalkamıyor musunuz ?Artık bu düşüncelerinizden kurtulabilirsiniz. Çünkü aslında evinizi dekore etmek düşündüğünüz kadar zor ve pahalı bir iş değildir

https://i1.wp.com/img42.imageshack.us/img42/1111/11253109016.jpg?resize=468%2C390

ekonomik dekorasyon

Ekonomik dekorasyonun anahtar kelimelerinden biride pahalı ve gösterişli malzemeler kullanmak yerine daha ucuz ama evinize yakışan ürünleri bulmanız zor değil. Örnek olarak askı olarak kullanacağınız materyali alırken ahşap askılık yerine metal askılık almanızı öneririz. Bunun sebebi ise işlenmiş metalin ahşaba oranla daha ucuz olmasıdır.Camlarınızda müthiş bir görüntü yaratmak için çok büyük maliyetler harcamınza gerek yok.

Yapmanız gereken tek şey güneş gören kısımlarına bir kaç  renkli cam boncuk asın ve güneş gördüğü zamanlardaki görüntüsüne bakın, bu görüntüyü hiçbir dış etkenle yakalayamazsınız.Aslında anlatmak istediğim olayda buydu.Bu ve bunun gibi etkenlerle masraftan kaçınarak tamamen özgün bir şekilde kendi evinizi kolayca dekore edebilirsiniz.

Evinizi dekore etmede önemli noktalardan biride aydınlatmadır.Evinizdeki kullandığınız lamba başlıkları evinizin ne kadar aydınlandığını belirler.Evinizde daha değişik bir aydınlanma istiyorsanız, lamba başlığınızı kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Çiçekler Ev dekorasyonunda önemli yere sahip materyallerdir. Çiçeklerin etrafını çakıl taşı, kuru yapraklarla süsleyerek dekoratif ve zarif görüntü elde edilebilir.

Bunlar ve bunlar gibi örnekleri çoğaltmak mümkündür, önemli olan böyle uygulamaları kendiniz geliştirip, sadece kendinize özgün bir tarz yaratmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir