Erkek bebek odaları

Erkek bebek odaları

Erkek bebek odaları daima ayıcıklı ve bebek desenli kağıt kaplama yöntemiyle kaplanabilir.Bunun yanı sıra bebek odalarında her zaman kullanılan bir sistem şudur:alt sade ir renge üst kaplama ile yapılmalıdır.

Üst taraftaki kaplamadaki desenlerin rengi alt taraftaki bölümde sadeleştirilerek sürülmelidir.Örneğin aldığınız kağıdın içerisinde mavi desenli ayıcık var ise alt sade mavi renkte boyanmalıdır.Bu sayede çok hoş bir görünüm elde edilir.Beşik rengi ise açık ve sade bir renk olmalıdır.Çünkü koyu veya koyuya dönen renkler içerisinde kullanılan yada yer alan ürünler açık renkli olmalıdır.

Çocuğunuz sizler için eminiz ki çok önemlidir.Ona sağlıklı ve hoş bir ortam hazırlamak istiyorsanız bu tarzda yapılı bebek odası oluşturmak tam size göre bir fikirdir.Son derece hoş bir yapı barındıracak olan bu durum oldukça ideal bir erkek bebek odasını yansıtmaktadır.

Bebek odasında her zaman için oda renginden esinlenmiş renkte bir abajur bulunmalıdır.Hem şıklık hemde çocuğunuzun loş ışıkta rahatça uyuması mümkün olduğundan dolayı abajürleri tercih edebilirsiniz.Işık loş olduğundan dolayı gözüne hiç bir zarar vermez ve gözünüzü bozmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir