Ev Dekorasyonundaki Basit Detaylar

Evinizdeki bir çok alanın perdesini, döşemelerini kendiniz zevklerinize uyumlu olarak döşeyebilirsiniz. Daha çok doğayla iç içe bir mekan havası yaratmanız bize göer huzur verici olacaktır. Doğanın renklerinden, kokularından, çizgilerinden ve doğal motiflerden derleyeceğiniz ufak tasarım fikirleriyle mekanlarınızı baştan yaratmanız mümkün. Mavi,krem  ve kahveyi bir araya getirdiğinizde farklı bir uyum yakalamanız mümkün.

Eğer şehrin içerisinde yaşıyor ve sürekli binaları görmekten sıkıldıysanız, geniş bir fotoığraf karesi size yardımcı olacaktır. Mekanlarınızın duvarlaırnı farklılaştırmak da sizin elinizde. Klasik fikirleri atın aklınızdan. Duvarlarda da doğadan esinlenerek uygulayacağınız dekoratif fikirler olabilir.

 

Mekanınıza şömine yaptırarak tüylü bir minder atabilirsiniz önüne. Ya da doğal taşlarla evinizdeki dekorasyon ürünlerini farklılaştırabilirsiniz. Suyun yarattığı dinginlikten faydalanarak dekoratif ürünlerinizi değiştirebilirsiniz. Daha mistik bir hava katabilir, aydınlatma sisteminizde farklılıklar deneyebilirsiniz. Keten ya da pamuk ürünleri kullanmanız da ortamınızın doğal havasını asla bozmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir