Ev Duvar Kağıtları İthal Duvar Kağıdı

Ev Duvar KağıtlarıNormalde küresel dekorasyon trendlerine damga vuran yeni nesil duvar kağıtları için duvar kaplaması dememiz daha uygun olacaktır..

Granit hammadeli kağıtlarda kum taneciklerini görebilmek, ev tekstili modellerde püsküllere dokunabilmek söz konusu olabiliyor..

Doğal duvar kağıtlarından yana iseniz bambu duvar kağıdı da var. Birde artık sadece odalar değil, banyo ve mutfaklar da gönül rahatlığıyla duvar kağıdıyla kaplanabilmektedir.

Vinil hammadeli ve yıkanabilir duvar kağıtları, fayans kadar sağlam diyebiliriz..

Tasarımcılar, döşenmesi kolay, aşınması güç, boyaya göre uzun kullanımlı duvar kağıtlarını artık çok fazla kullanmaktadır..
Silinme imkanı olan  duvar kağıtları senelerdir mevcut. Fakat doğrusu ilk örnekler silindiğinde pek hoş olmuyordu. Ancak şuanda vinil gibi suya dayanıklı malzemelerle üretilen duvar kağıtları yıkamak bile çok kolay..

Günümüzde ithal duvar kağıdı ve ev duvar kağıdı eskidiğinden dolayı değilde dekorasyonda degişiklik istediginiz anda değiştiriliyor.
Bu tarz duvar kağıtlarında desen ve renk imkanı sonsuz. Birde, bordürlerle böleceğiniz duvarlarınızın alt ve üst kısımlarına farklı desen ve modeller uygulayarak, yaşadığınız evi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz..

ithal duvar kağıdı resimleri ve desenleri ile ev duvar kağıtları konumuzun devamında sizlerle:

Ev Duvar Kağıtları, İthal duvar kağıdı resimleri

Ev Duvar Kağıtları, İthal duvar kağıdı resimleri

Duvar kağıdı desenleri ve modelleri Brocade Home firmasına aittir.

3 comments

  • gülbanu kocadag

    merhaba
    sitenizden yılan derisi modelli duvar kağıtlarına ulaşamadım .bana yardımcı olabilirmisiniz?

  • evimde bir değişiklik yapmak istediğimde duvar kağıtlarını değiştiriyorum göze daha yeni görünüyor ev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir