Ev Tasarımı ve Oda Dizaynı

Bu konumuzda ev tasarımı, oda dizaynı ve evinizde güzel kokularla ilgili bilgiler vereceğiz..

Ev Tasarımı Oda Dizaynı

Ev Tasarımı Oda Dizaynı

Evinizin huzur verici ortamını arttırmak için uygun bir koku seçmelisiniz. Bu kokuyu odayı kaplıyacak aroma ile canlandırmalı ve size en uygun olan kokuyu seçebilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel olarak bunlar farklılık gösterebilir, vicudun hangi kokuya ihtiyacı olduğu konusunda ise en iyi aromayı seçmek size kalır.

Rahatlama
Lavanta, renk ve kokusu ile doğal bir rahatlacıdır. Genellikle yatak odasında kullanılan bu koku, banyolarda duşta kullanabileceğiniz lavanta kokulu krem ve yağı ile beden ve ruhunuz için iyi gelir.

Havadar Ev
Evin girişine ve ya kolidora koyacağınız vanilya kokusu, yaydığı koku ile eve ferahlık ve temizlik duygusunu aşılar. Oda spreylerinin yanı sıra vanilya aromalı mumlarla bu duyguyu yakalamanız mümkündür.

Romantizm Kokusu
Baştan çıkartan güzel bir akşam yemeği için masa üserine gül yaprakları ile süslemek, kokusunu hissetmek yeterlidir. Dekorasyon zevkine göre bu gül yaprakları vazo içerisinde de olabilirler. Tarçın kokusu evde ocak varsa üzerine konulabileceklerdendir. Bu koku tütsü ile sağnalabilir. Unutulmaması gereken en önemli şeylerden birisi de sandan ağacı koksusudur. Bunların tamamı doğal afrodizyaktır.

Anında Mutluluk
Turunçgillerin kokusu ferahlık özelliği ile size ve misafirlerinize güzel bir koku sergiler. Nedeni ise ılık bir iklimi hatırlatır ve bu kokuyu temsil eden renk ile mutluluk verir. Portakal, limon, bergamot kabuğu soyup, yanan bir mumun yanına koyuldğuda bu kokuların ne kadar ferahlattığını görebilirsiniz…

Odaklanmak
Ev tasarımı konusunda odaklanmak için eski yunanlılara göre biber kokusu insanın gücünü arttırırmış. Ders çalışırken veya herhangi bir işe konstantre olmak gerektiğinde biber ve ya okaliptüs çiçeklerinin kokusu konstantre olmanızın yanında zihnide açar.

Ev Dekorasyonu Resim

Ev Dekorasyonu Resim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir