Evinizi Raflarla Süsleyin

Ev dekorasyonunda sürekli olarak söylediğimiz bir şey var ki o da ufak ayrıntılar. Ufak ayrıntıların evlerde yer bulması dışarıdan baktığınız zaman da fark edeceksiniz ki havayı baştan aşağıya değiştirebilmektedir.

Yine dekorasyon konusunda bahsettiğimiz bir başka durum duvarlarımız. Duvarlarda genellikle son zamanlarda yeniden gündeme gelen ve moda halini alan duvar kağıtlarını kullanmayı tercih etmeyen kişilerin duvar renklerinde ve duvarlarındaki dekorasyon unsurlarına ek yaparak evlerini daha hoş bir hale sokabilirler.

Evinizi Raflarla Süsleyin

Evinizi Raflarla Süsleyin

Ev dekorasyonunda tablo, saksı, avize, abajur gibi dekorasyona anlam katan ürünlerin yanında raflar da aynı şekilde iş göreceğinden emin olabilirsiniz.

Duvar dekorasyonu evinize anlam katmanız için o kadar olanak sağlar ki iyi kullanıldığı takdirde bu fırsat sayesinde muhteşem bir ev görünümüne sahip olabilirsiniz.

Duvarlarınıza hem kitaplık, hem çiçeklik, hem kalemlik gibi birçok durumda kullanabileceğiniz dört köşe raflar asmak yerine her şeyden bağımsız tek basamaklı rafları duvarlarınıza monte etmeniz daha kullanışlı bir hal göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Fakat evinizde tablolarınız varsa bu raflarınızı daha uzak yerlere monte etmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca evin tek bir yerinde değil bir çok yerinde gelişi güzel dizilimler halinde de evinizi raflarla süsleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir