Evlerde Sonbahar Esintili Dekorasyon

Sonbaharın yeni yeni kendini gösterdiği Eylül ayında evlerde de sonbahar esintisine rastlamak mümkündür. Peki evlerimizi sonbahara uygun olarak nasıl dekore etmeliyiz?

Sonbahar renkleri olarak kahverengi ve tonlarını tercih edebilirsiniz. Sonbahar için ev dekorasyonunda tercih edebileceğiniz renkler açık kahverengi, tarçın rengi, vizon rengi, bej rengi gibi renkler olmalıdır.

Odada kullanılan koltuklarda açık renk seviyorsanız eğer koltuklarınızı bej renginde seçebilirsiniz. Eğer daha koyu tonlar istiyorsanız bu senenin ve geçtiğimiz senelerin moda renklerinden biri olan vizon rengini tercih edebilirsiniz.

Mobilyalarınızı genellikle kahve ve tonlarında seçmeniz sizler için ve evleriniz için ideal bir sonuç olacaktır. Perdelerinizde de kırık beyaz veya krem rengi ile vizon renginin veya sütlü kahve dediğimiz soft bir kahve tonu olan renk seçimini tercih edebilirsiniz.

Halılarınızda da vizon ve krem tonunu ağırlıkta kullanmanız sizler için ideal olacaktır. Duvarlarınızda da tarçın rengi ve sarının oluşturduğu farklı duvar kağıtları tercih ederseniz eğer odalarınızda sonbahara uygun bir uyum yakalamanız kaçınılmaz olur.

Dekorasyonunuzun çok renksiz olduğunu düşünüyorsanız eğer minik aksesuarlarla veya koltuklarda bulunan yastıklarla renkli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu şekilde odalarınızda renkli bir sonbahar esintisi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir