Hayatımızın Yapı Taşları Aksesuarlar

Bir ev dekor ediyorsunuz. Koltuk takımı aldınız. Televizyon aldınız ama bir şeyler eksik gibi. Evet haklısınız aksesuarlar yok. Aksesuarların küçük görülmesi yanlışını hepimiz yaparız aslında. Ama yine de dikkat etmeyiz. Aksesuarlar hayatımızın en önemli yapı taşlarındandır. Mesela eve bir yatak odası takımı aldınız ama gece lambası almadınız. Kesinlikle eksikliğini hissedeceksiniz. Bu yüzden aksesuarlar hayatımızdaki eşyaları tamamlar niteliktedir.

Hayatımızın Yapı Taşları Aksesuarlar

Yeni ev dekor eden kişiler büyük eşyaları alırken aksesuarları beraberinde tamamlamazlarsa eğer eşyalar çok boş görünecektir. Bu sadece ev eşyalarında değil ev için dekorasyonda da geçerlidir. Evin odasına alçı şekiller yaptırdınız. Güzel bir avize bu alçı şekillere renk katacaktır. Evinizin kapılarını değiştirdiniz. Kapı kollarınızda farklı seçimler yapmanız kapılarınıza farklı bir renk katacaktır. Bunların yanında çocuk odasında aksesuarlar daha dikkat çekicidir.

Çocuk odasının kapısında çocuk odası olduğuna dair resim veya farklı aksesuarlar bulunur. İçeri de masa üstünde, sehpada, bilgisayarın üstünde illa ki aksesuarlara rastlayabilirsiniz. Sözün özü şudur ki ufak görünen aksesuarlar eşyalara asıl güzelliği veren eşyalardır. Ufak olması değil eşyaya renk katmasıdır önemli olan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir