Home ofis dekorasyon örnekleri

İletişimin altın çağını yaşayan toplumumuz artık işlerini ofisler ve evden yürütmektedir. Özellikle küçük şirketler artık ofis tutmak yerine ev ofislere geçtiler. Bunda kuşkusuz ev ofislerinin maliyetinin daha az olması etkendir. Devir ev ofis devri olur da ofis dekorasyoncuları hiç boş durur mu onlarda bu home ofis yani ev ofisi dedikleri mekânları daha anlamlı daha estetik kılmak için çalışmalarına hız vermiş durumdalar.

home ofis dekorasyon

home ofis dekorasyon

Ofisinizi eve getirmek istiyorsunuz bu konuda size yapabileceğimiz en güzel fikir ofisiniz evinizin merkezinde olmalı. Mutfağınızın ya da çocuk oyun odasının yanında olması yaptığınız işin ciddiyetsizliğini gösterir.

Home ofislerinizde bilgisayarınız pencerenin yanında olmamalı. Işığın geliş açısı da çok önemli. Işık sol üst köşeden gelmeli ve ışıklandırma yeterli düzeyde olmalıdır.

home ofis dekorasyon modelleri

home ofis dekorasyon modelleri

Home ofislerinizi ayarlarken masanızın çevresinde yeteri kadar priz elektrik sisteminin olmasına dikkat edin. Masanızda kullanacağınız bilgisayar cep telefonu yazıcı gibi cihazlar için prizleriniz yeterli olmalı.

home ofis dekorasyon örnekleri

home ofis dekorasyon örnekleri

Son olarak home ofislerinizde mobilya seçimine dikkat edin. Çünkü mobilya seçerken odanın büyüklüğü duvarın rengi zeminin rengi gibi faktörler göz önünde bulundurulmazsa ilerleyen zamanlarda mutlaka sorun çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir