İç dekorasyon modelleri 2012

Hayatın keşmekeşinden sığındığımız limanlarımız olan evlerimizde tepeden tırnağa tüm eşya ve detayların bizi rahatlatan ve bize huzur veren özellikler taşımasını isteriz. İç mekan düzenlemelerinde kişinin kendisini en iyi hissedeceği dekorasyon çözümlerinin yapılması oldukça önemlidir.

İç dekorasyon modası 2012’de bu yıl hayal gücünü zorlayan yepyeni tasarımlardan oluşuyor. 21. Yüzyılın bir önceki asrın dekorasyon modasından tamamen ayrılan yeni yüzü 2012 modasıyla daha belirgin bir hal almaya başladı.

beyaz iç dekorasyon modelleri

beyaz iç dekorasyon modelleri

İç dekorasyon örneklerinde kendi dekorasyonunu oluşturmaya çalışanların işini kolaylaştıracak model ve tasarımlar görünmektedir. Ufak detayların önemli değişiklikler getirdiği iç dekorasyonda 2012 modası misafir odalarından yatak odalarına kadar evin her köşesini sil baştan değiştirecek güçte çizgiler taşımaktadır.

2012 iç dekorasyon modellerinin çizgileri uygulandıkları odaları şenlendirecek tasarımlardan oluşuyor. İç mekan dekorasyonlarının yapı taşı mobilyalar ve oturma gruplarıdır. Bu yıl çok daha şık ve modern çizgiler taşıyan tasarımlar mobilya markalarının kataloglarını süslemektedir. 2012 iç dekorasyon modellerinde tasarımın şıklığı ve estetiğinin yanında kullanışlı olmasına doğru da bir yöneliş söz konusu.

renkli iç dekorasyon modelleri 2012

renkli iç dekorasyon modelleri 2012

Aile yapısının küçülmesi gibi yaşanılan evler de küçülmekte. Artık daha az odalı ve küçük odalarda yaşamaya başladığımız için mobilya ve dekorasyon markaları da daha kullanışlı ve işlevsel ürünleri tasarlıyorlar. İç dekorasyon 2012 modası da hem oturma grubu olarak kullanılan, hem eşya muhafaza etmek için kullanılan hem de yatmak için kullanılan çok fonksiyonlu mobilyalara imza atmış.

Yerden tasarruf sağlayan iç dekorasyon ürünlerinde misafir odasında kullanılan yemek takımları da küçülmüş görünmektedir. Genellikle 4 kişilik olarak tasarlanan yemek odası takımlarında tasarruf amaçlı katlanır kapanır yenmek masaları bulunuyor. 6 kişilik de olabilen yemek masalarında sandalyelerin yerine oturaklar almış.

2012 iç dekorasyon modelleri

2012 iç dekorasyon modelleri

İç dekorasyon 2012 modasında duvar kağıtları pastel renkleri ile modaya yön veriyor. Duvar kağıtlarına mesafeli duranlar için de silinebilir duvar boyaları bu yılın öne çıkan trendleri arasında. Her anlam daha canlı tonlardan oluşan 2012 iç dekorasyon ürünleri gençlerin de büyük beğenisi çekiyor.

Çocuk odaları ve genç odalarında daha sıra dışı çizgiler karşımıza çıkıyor. Farklı şekillerde dizayn edilebilir genç odalarında yatak olabilen kitaplıklar, ranzaya dönüşen çalışma masaları gibi oldukça farklı mobilya ürünleri tasarlanmış.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir