İç Mimari Dekorasyon

Eviniz için hayal gücünüzü zorlayarak ve el becerilerinizi geliştirerek farklı tarz görünüşler yakalayabilirsiniz.

İç Mimari Dekorasyon

İç Mimari Dekorasyon

Özenle ve büyük emek vererek yapılan tasarımlar baharı renkli yaşamanız için size gereken enerjiyi verecektir. Bunun için bahardan daha güzel bir neden olabilirmi bu fırsatı kaçırmamak gerekir.
Baharı renkli yaşamak için gereken alternatiflerden bazıları ;
1 – Keçe örtü : Keçelerden kopardığınız yaprakları eşit şekilde masa örtünüze dikebilirsiniz. Örtünün Bütün kenarlarını bu şekilde donatabilirsiniz.
2 – Fırfır tip abajur : Bu alternatif biraz vaktinizi alabilir fakat zor bir olay değildir. Krapon kağıtlarını ince şeritler halinde kesiniz ve abajurun etrafını kaplayacak biçimde yapıştırmasını yapınız. Üstüne koyacağınız diğer bir katı daha küçük kesiniz ve küçülterek devam ediniz.
3- Pileli Vazo : Vazolarınıza farklı bir biçim getirmek istiyorsanız eğer bunlara pile yöntemi uygulayarak kaplayabilirsiniz. Bu yöntem oldukça basit ve kolaydır. Kumaş satan yerlerden alabileceğiniz tülleri katlayıp pile şekline sokun ve vazonuza yapıştırın işte bu kadar.
4 – Tuval çiçek : Evlerinizde bulunan yapma çiçeklerden artık hoşlanmıyorsanız eğer dallarını kesip birkaç tanesini tuvale yapıştırın. Kırtasiyelerde bulabileceğiniz meral mandallar sayesinde dalları tuvale tutturabilirsiniz.
5 – İpten vazo : İnce kendir ipini vazo etrafına eşit bir şekilde dolayarak istediğiniz şekli verebilirsiniz.
İşte baharı renkli yaşamanız için gerekli alternatiflerden bazıları. Kendi fikirleriniz doğrultusundada altarnetifler yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir